PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 888
ocen
4,8 10 1 37888
4,9 17
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

a tu proszę data przesunięta na 2015. Nie ma sensu aby tworzyć ten film. Główni aktorzy
mają już swoje lata. A z nowymi to bez sensu, tylko niepotrzebne zabijanie legendy I i II . Po
prostu za poźno. Ten film powinien powstać najpoźniej w 1994/1995 roku. Moim zdaniem
oczywiście.

PanFerdek

Tak... w 2013 zaczną zdjęcia, w 2014 któryś z aktorów wykituje, zmienią scenariusz, do 2016 zaczną pracę od nowa, po czym w 2017, któryś aktor dostanie wylewu i z filmu będą nici. Mógłby się Murray zdecydować, czy gra, czy nie. Idę o zakład, że kiedy zaczną się pracę nad filmem, ten stwierdzi, że może jednak zagra, po czym po miesiącu prac po raz 20 zrezygnuje, albo będzie domagał się zmian w fabule.

ocenił(a) film na 3
maciekges

muszę przyznać że na razie twoje proroctwa się sprawdzają :/

boroox

Hmm... Może czas zmienić branżę!

maciekges

Oj maciek miałeś rację Harold Ramis wykitował

użytkownik usunięty
PanFerdek

Jest sens Panie Ferdku. Aktorzy na pewno podołają a do tego przecież dojdą nowe twarzy i ekipa pogromców się znacznie poszerzy. Ja wciąż mam nadzieję i głęboko wierzę, że ten film powstanie :)

PanFerdek

94/95 - jak na ironię ja wtedy jako 10 letni młodzik poznałem obie części. Później tak do roku 97 fascynowałem się nimi poprzez całą piątą i szóstą klasę podst. :D Również czekam na ten film choćby z małego sentymentu do dotychczasowych dwóch części. Jednak jeśli twórcy chcą zachować ich poziom to uważam, że Murray powinien zostać ! Jego kreacja stanowiła około 40 % klimatu filmów z lat 80-ątych !

ocenił(a) film na 5
PanFerdek

To samo myślałem o ostatnim najnowszym Indiana Jones a mimo wszystko film się obronił. Fabuła oparta na podobnym założeniu, czyli stare legendy wprowadzają nowe pokolenie będzie zarówno ukłonem w stronę dawnych fanów, jak i powiewem świeżości otwierającym historie na dalsze losy i nowych widzów. Przy takiej realizacji, komercyjnie będzie sukces, pytanie jak z kwestią artystyczną, bo może sami pogromcy do wielkiej sztuki nie należą to są przyzwoicie zrealizowanym filmem spełniającym założenia komedii. Pozostaje nam mieć nadzieje, że nowi pogromcy też tacy będę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones