PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12068}

Pogromcy duchów

Ghost Busters
7,0 105 372
oceny
7,0 10 1 105372
7,2 20
ocen krytyków
Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Pogromcy duchów

stary, dobry klimat komedii z lat 80-ych

ocenił(a) film na 8
Van_der_van

To już niestety nie wróci, a film super

ocenił(a) film na 8
Breslow

Oj nie wróci!

Van_der_van

Daleka jestem od kombatanckiego ględzenia "dawniej to było lepiej", ale racja, że filmy bywały bardziej... nie wiem, jak to określić... No nie lepsze, bo jednak teraz też powstają niezłe obrazy, a i gniotów w latach 80 też nie brakowało. Ale podoba mi się, że - z oczywistych względów - nie robiono WSZYSTKIEGO na kompie, jak teraz. Twórcy musieli pogłówkować, jak obmyślić dany efekt, ustawić scenografię, zmontować potwora ze styropianu... :) I mimo niekiedy przestarzałego teraz wyglądu niektórych scen, starsze filmy jako całość bronią się posiadaniem charakteru, czego często brakuje dzisiejszym odpicowanym na kompie produkcjom, w których nawet stolik i ściany pomieszczenia to CGI. :/ Postęp techniczny trochę zaszkodził filmom, z drugiej strony gdyby nie graficy, nie dałoby się stworzyć Władcy Pierścieni czy X-Menów.

ocenił(a) film na 8
shizonek

Bardzo trafny komentarz, w pełni się z Tobą zgadzam

ocenił(a) film na 8
Van_der_van

Świetna komedia i klasyk i super obsada - do tego Sigourney Weaver - wg mnie czysty seks tutaj - ponętna i kusząca :).

ocenił(a) film na 8
introverder667

Właśnie! Wypadła super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones