PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635671}

Pogromcy smoków

Dragon Crusaders
2,5 565
ocen
2,5 10 1 565
Pogromcy smoków
powrót do forum filmu Pogromcy smoków

porażka

ocenił(a) film na 2

Tytuł i opis były dla mnie zachęcające, ale to co zobaczyłam sprawiło, że dałam sobie spokój po niecałych 15 minutach filmu. PORAŻKA. Sceny nudne i sztywne... ale żeby było bardziej opisowo, to walnę spoilera.

Tak więc UWAGA SPOILER, kto nie chce wiedzieć, niech nie czyta dalej!



Zaczyna się od tego że wszyscy krzyczą, biegają i płaczą. I tak przez 10 minut ciągle to samo i to samo. Ludzie uciekają w bezsensowny i powolny sposób, walają się po ziemi, nic nie robią naprzeciw niebezpieczeństwa. Rozwaliła mnie np scena, gdzie od dłuższego czasu był najazd na te wioske czy co to tam było i potem jeden z najeźdźców wchodzi do jednego z domów, a tam..... rodzinka sobie najzwyczajniej w świecie siedzi przy stole i gada. No Bogowie... co oni nie słyszeli tych wszystkich drących się osób? Albo myśleli że nie zginą kiedy będą siedzieć w domu? Idiotyzm...

To samo ze sceną w tej świątyni czy czymś, gdzie po kolei pojedynczo wchodzili i ginęli z rąk popisującej się babki.

Albo tamci w lesie... słyszą krzyki z tak daleka? I zamiast iść od razu pomóc to gadają pół dnia robiąc swoje zaa i przeciw. Skoro byli tak blisko żeby słyszeć że tam jest rozpierdziel, to czemu docierali na miejsce kolejne pół filmu? Głos aż tak się nie niesie.


Tak czy siak, polecam ten film masochistom albo wielbicielom kiczu. Poszukiwacze dobrej historii i fajnych efektów nie znajdą tutaj nic dla siebie

ocenił(a) film na 2
VaniliaGirl

MÓWISZ ŻE OGLĄDAŁEŚ TYLKO 10 MINUT A PÓŹNIEJ PISZESZ, ŻE ONI DOCIERALI NA MIEJSCE PÓŁ FILMU !
POZA TYM NIE ROZUMIEM JAK MOŻESZ MÓWIĆ, ŻE TAM NIE MA DOBREJ HISTORI I FAJNYCH EFEKTÓW ! SĄ LATAJĄCE GARGULCE A PÓŹNIEJ SMOKI ! I TA BARBARZYNKA !

haha nie no jaja se robie.. chociaż ta barbarzynka pod koniec filmu idzie se po linie i fajnie idzie po tej linie .. if you know what I mean ^^.. akurat tej sceny nie przewinąłem ; p TROLORLOLOLOL

ocenił(a) film na 2
Brejkor

że pół filmu to wyobrzymienie :D poza tym kolega oglądał i sam skrytykował ze strasznie bezsensu fabuła. Przykład? "jesteście źli i mordujecie więc zamienimy was w mordercze gargulce żebyście byli bardziej źli i niebezpieczni niż poprzednio". Jest taki mem na interenecie " f.ckin logic" z taką krzywą miną :D idealnie pasuje do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones