PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 323
oceny
6,6 10 1 62323
6,3 15
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Tak jak w tytule, 8 za brak happy end, oczywiscie film mi sie podobal oraz ciekawa odslona
Raynolds'a

pablo1984zamosc

Na prawdę mocny film. Właśnie skończyłem oglądać i jeszcze mi serce mocno bije. Duże przeżycia. W niektorych momentach to było całkiem boleśnie... ciężko się z tego otrząsnąć... łatwo wczuć się w sytuację głównego bohatera żeby poczuć taki stres i rozpacz.... dobra produkcja jeśli ktoś chce mocnych wrażeń. film nie pozostawia obojętnym - nie da się go obejrzeć bez emocji.

Toshiroyuki

Zgadzam się z każdym słowem,końcowa scena wstrząsająca.

ocenił(a) film na 9
Wera_135

I ja was poprę, Przy końcowej scenie już wysiedzieć nie mogłem

ocenił(a) film na 6
Tluczek00

i dla końcówki warto obejrzeć:)

ocenił(a) film na 8
pablo1984zamosc

Końcówka, gra Reynoldsa, zdięcia i montaż, no i oczywiście sam pomysł

ocenił(a) film na 8
pablo1984zamosc

Ja przy końcówce miałem otwartą gębę przez kilka minut :o

ocenił(a) film na 8
pablo1984zamosc

Ale ta muzyczka końcowa to nie na miejscu troszke

AdrianQ

rozbiła rytm kompletnie :/

ocenił(a) film na 6
AdrianQ

Zgadzam się, jakby się właśnie komedia zakończyła

Ewiatko

To jest pewnie celowy zabieg ze strony twórców.

ocenił(a) film na 6
miloszgilga

Przypuszczam, ze celowy, a nie przypadkowy, ale czemu ma sluzyc, o to jest pytanie...Zmianie nastroju, ale az sie prosi utrzymac ten nastroj smutku, bo przeciez zakonczyla sie ta historia tragicznie...

Ewiatko

Moim nic nie znaczącym zdaniem ma to charakter tego, co zrobił szef kadr.
- "Halo, ja umieram"
- "Ale my wiemy, że przyjaźnisz się z dziewczyną, która notabene też zniknęła i teraz właśnie wykorzystamy ten fakt, by ci powiedzieć, że rano, dokładnie pięć minut po twoim wyjeździe z bazy zostałeś wylany. Tak, wylany, bo przecież zaraz będziesz martwy i nie zaprzeczysz, że dmuchałeś koleżankę z pracy. A przy okazji, jak już cię zwolniliśmy, to jechałeś naszym samochodem, więc rachunek za nieuprawnione korzystanie z NASZEGO samochodu, wystawimy twoim spadkobiercom."
Sorry, poniosło mnie, ale przecież w Polsce pani biznesmen wywiozła rannego człowieka poza teren swojej firmy, więc co to jest zwolnić przez telefon, prawie trupa, nie?
Ta piosenka na końcu to swoista reklama:
"Nasza firma postara się za szelką cenę..."

ocenił(a) film na 3
AdrianQ

Ta muzyka zepsuła dramatyzm ostatniej sceny. Porażka.

ocenił(a) film na 5
pablo1984zamosc

A dla mnie ta końcówka była bardzo przewidywalna niestety. Ale ogółem film do obejrzenia;)

pablo1984zamosc

kurcze, przysnełęłam kilka min. przed zakonczeniem.....a film wywaliłam juz z pena...
jak sie skończył?

easygo

Gdy już myśleli, że go znaleźli, w ostatnich sekundach, to okazało się, że znaleźli inną trumnę, a po paru sekundach głównego bohatera zasypał piasek i koniec

Ounterios

dzieki :)))

ocenił(a) film na 8
Ounterios

Żeby było ciekawiej to znaleźli White'a, czyli jedną z osób którą ponoć już uratowali.

ocenił(a) film na 6
pablo1984zamosc

Miałam dać 4 - przez cały film czekałam na odkrycie jakiegoś "drugiego dna". Myślałam, że może cała sytuacja została zaaranżowana przez małżonkę kierowcy (romans z Pamelą?), albo jest swoistą formą terapii ("dostałem tabletki na lęki"). Ocena wyższa ze względu na końcówkę - świetna!

ocenił(a) film na 6
muki0

Też myślałam, że końcówka pokaże coś takiego, że to wszystko było unknute w taki sposób.

jrock

Ja niestety podziewałem się śmierci bohatera i nawet te ostatnie wstawki po prostu wybiły mnie z pewności - ba! Wlały nadzieję.
A... tu śmierć i "Nic się nie stało" i radosna piosenka na koniec, bo przecież USA znowu wygrało, a w zasadzie firmy z USA, co trzepią kasę i zapewniają transport...

ocenił(a) film na 7
pablo1984zamosc

Ciekawy scenariusz, trumienka, komórka, zapalniczka, wąż i aktor wystarczą na dobry film, od początku do końca trzymający w napięciu. Skromny budżet nie musi oznaczać słabego filmu i odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones