PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 312
ocen
6,6 10 1 62312
6,3 15
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Muszę przyznać...

ocenił(a) film na 7

Że końcówka mną wstrząsnęła

s111

Racja. Chociaż moim zdaniem zakończenie było jak najbardziej adekwatne.

____________________SPOILER__________________________
________________________________________________________
_______________________________________________________
______________________________________________________
_____________________________________________________
_______________________________________________________
______________________________________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
To zakończenie było bardziej klimatyczne, niż gdyby okazało się, że jednak go uratują. Film chyba o tym był. O przemyśleniach człowieka, który ma 90 minut na rozliczenie się z sobą samym. W pewnym momencie zaprzestał już nawet zakrywania szpar w trumnie. Uratowanie go dosłownie w ostatnim momencie niszczyłoby wszystko co film wcześniej oferował. Moim zdaniem odpowiednie zakończenie filmu :)

ocenił(a) film na 7
krzysiek_217

Jest w tym racja. Jednak ja cały czas ludzilam się że może jednak... A szczególnie w tych ostatnich minutach

s111

Też na to liczyłem, jednak patrząc na cały film wydaje mi się, że byłby to nierealistyczny happyend. Ale zakończenie naprawdę wstrząsa.

ocenił(a) film na 7
krzysiek_217

A najgorsze to że on wiedział że nie uda im się go uratować, a oni dali mu nadzieję po czym zwykle zdanie ; przykro nam

s111

Pamiętam sytuację , w której dzwoni chyba na 911, a dyspozytorka zadaje mu jakieś bezsensowne pytania.
PS. Może pasowałoby oznaczyć temat jako spoilery?

ocenił(a) film na 7
krzysiek_217

Teraz już nie wiem jak to zrobić..

ocenił(a) film na 6
s111

Film słaby ogółem, ale za końcówkę należy się wyższa nota, świetnie zakończyli ten film

Nekromanta21456

Oglądałam tak piąte przez dziesiąte i nie zrozumiałam, dlaczego go nie uratowali ;(

użytkownik usunięty
ulania

Oglądałam dawno, ale z tego co pamiętam to nie umieli znaleźć, najpierw powiedzieli 'znajdziemy cie bo niedawno znalezlismy X', a potem 'juz jestesmy blisko, juz juz, och, jednak znalezlismy X, przykro nam'. sklamali z tym x na poczatku

Aha, dzięki.

ocenił(a) film na 6
ulania

wstyd tak oglądać

donpablo

Ojej, ojej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones