Coś nieco o nas i o żydach...

O "nienawiści", którą promują żydzi, a Polak się dziwi i zadaje sobie pytanie
"czy jestem antysemitą? Czy jak powiem coś źle o Niemcu czy Francuzie to czemu czuję się
napiętnowany gdy źle powiem o żydzie" .

W NKWD byli żydzi i mordowali Polaków, jak wypowiadał się jeniec wojenny, Polaków więcej
zginęło w Aushwitz niż żydów (właściwie ich wieziono do birkenau) ale to my jesteśmy
szykanowani przez nich i jedyne co nam pozostaje to czasami dać wyraz swojemu
niezadowoleniu. Ale w życiu liczą się czyny nie słowa, a żydzi nas szczerze nienawidzą i co to
ma do tego, że Polak coś źle powie o człowieku który jest dla niego wrogiem chociaż Polak
wcale tego nie chce. To jest właśnie paradoks, że o nich złego słowa mówić nie wolno a im
się wolno z nas śmiać. Dlaczego Polacy więc nie mogą upominać się o swoje z II wojny
światowej? Bo są pomordowani a żydzi pouciekali albo przeżyli i dobili resztę będąc w NKWD.
A dlaczego na historii mówi się coś innego? Stara prawda, historię piszą zwycięzcy."

A tutaj wypowiedź Polskiego jeńca http://www.youtube.com/watch?v=8to1nJpkxw4

 • I jeszcze artykuł pokazujący, że to nie wymysł... Ten film chyba należałoby tępić.

 • Żydzi są tak próżni. Myślą, że holokaust dotyczy tylko ich. Zapewniam, że tak nie jest. Do tej pory wszyscy powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że w historii i polityce nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  „Battle for the Holocaust” [Bitwa o holokaust] – jak brytyjski dokument w Channel 4 właściwie to nazwał – nie chodzi tu o uhonorowanie pamięci Żydów, którzy zginęli w czasie II wojny światowej. Nie chodzi tu o powtarzaniu żydowskiej mantry ‘nigdy więcej’. I na pewno nie o przypominaniu nam, jak złe mogą być rządy, jeśli wyrwą się spod kontroli.

  Kłamstwa, kłamstwa i więcej kłamstw

  Rosnąca liczba osób dowiedziała się o tym, że nasze rządy systematycznie kłamały. Wiedzą, że za atakami terrorystycznymi 11 IX stał amerykański rząd. Wiedzą, że za atakami 7 VII w londyńskim metrze stał rząd brytyjski. Wiedzą, że aktywny udział mieli izraelski Mossad i prywatne izraelskie firmy. Wiedzą, że w ciągu 6-dniowej wojny Izrael celowo zaatakował USS „Liberty” i zabił dziesiątki marynarzy. Wiedzą, że w USA nie ma podstawy prawnej do ściągania podatku dochodowego.

  Wiedzą, że CIA, rodziny Busha i Clintona są wyraźnie zaangażowane w nielegalny handel narkotykami w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Wiedzą, że broń masowego rażenia nie miała nic wspólnego z inwazją Iraku. Wiedzą, że setki milionów dolarów w gotówce, i setki tysięcy pistoletów, które armia amerykańska ‘zgubiła’ w Iraku, nie wylądowały nie zamierzenie w rękach różnych frakcji bojowników w irackiej wojnie domowej. Wiedzą, że złapanie Osamy Bin Ladena nigdy nie było powodem podboju Afganistanu, lecz przywrócenie produkcji opium.

  Wiedzą, że japoński atak na Pearl Harbor nie był niesprowokowaną agresją, ale zorganizowaną operacją, która miała wciągnąć USA do wojny. Wiedzą, że duża część elity rządzącej w W Brytanii, Europie i USA finansowała i współpracowała z nazistami podczas wojny. Wiedzą, że organizacje syjonistyczne działały ręka w rękę z nazistami we wspólnym celu, pozbycia się Żydów z Europy. W rzeczywistości wiedzą, że prawie wszystko co powiedziano nam o II wojnie światowej, lub jakiejkolwiek innej części historii – jest nieprawdziwe. Ale z jakiegoś dziwnego powodu, jeśli chodzi o holokaust, tak wielu z nich ślepo wierzy w oficjalną historię.

  Kto na tym korzysta?

  Gdy mamy do czynienia ze złożoną kwestią społeczną i polityczną, pierwszym pytaniem jest kto na tym korzysta. Musimy ignorować słowa i ogłaszane zamiary i patrzeć na gołe fakty: Kto korzysta finansowo i politycznie?

  Najbardziej oczywistym beneficjentem oficjalnej narracji o holokauście był ruch syjonistyczny. Przerażające zdjęcia więźniów jak szkielety i stosy nagich ciał wzruszały każdego. Razem z wysłuchanymi zeznaniami i wymuszonymi wyznaniami na temat gazowania na skalę przemysłową milionów Żydów, usunięto każdy opór przeciwko syjonistycznym żądaniom ustanowienia żydowskiego państwa na Ziemi Świętej.

  Drugim najbardziej oczywistym beneficjentem byli alianci. Ogrom oskarżeń odwrócił uwagę świata od zbrodni wojennych aliantów na niespotykaną dotąd skalę. Spalenie setek tysięcy cywilów w zatłoczonym uchodźcami mieście Dreźnie. Zamordowanie miliona niemieckich cywilów w ‘strategicznym bombardowaniu’ dokonanym przez sojuszników. Celowe zagłodzenie na śmierć miliona niemieckich jeńców wojennych przez Eisenhowera. Morderstwo 1,5 mln niemieckich cywilów przez wojska radzieckie. Gwałt na setkach tysięcy niemieckich kobiet. Czystki etniczne milionów Niemców w Czechosłowacji i Europie wschodniej. Zniszczenie 90% niemieckiej infrastruktury cywilnej. Pamięć o tych wszystkich zbrodniach aktywnie tłumiono przez skupienie się na opowieści o systematycznym mordzie 6 milionów Żydów i wykorzystanie na przemysłową skalę komór gazowych.

  Trzecim najbardziej oczywistym beneficjentem był komunizm. Nasza elita rządząca jest zdominowana przez dwie szkoły myśli, faszyzmu i komunizmu. Obie rywalizują o ten sam cel polityczny i finansowy: dyktaturę jednego świata. Oskarżanie faszyzmu za żydowski holokaust było krokiem do tyłu, dającym przewagę obozowi komunistycznemu prowadzonemu przez Davida Rockefellera.

  Najmniej oczywistym beneficjentem jest elita rządząca jako całość. Żydzi zawsze byli ich preferowanym narzędziem w dążeniu do realizacji swoich diabelskich planów, powodem czego jest ich nierzadki brak sumienia wobec ‘Gojów’. Opowiadanie o holokauście zapewniło żydowskim cwaniakom tarczę ochronną. Nie tylko było mniej prawdopodobne, żeby pociągnąć ich do odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Mogli również polegać na sieci współplemieńców bardziej niż szczęśliwych, aby pomóc im w ucieczce do Izraela, gdzie nie będą podlegać ekstradycji. To wyjaśnia nieproporcjonalny udział Żydów w przestępczości zorganizowanej, zwłaszcza narkotykach i handlu ludźmi. Wyjaśnia również wysoki odsetek Żydów na wszystkich stanowiskach władzy w tych krajach, które zrobiły największy postęp w drodze do NWO, takich jak Stany Zjednoczone i Kanada.

  Świecka religia

  Zagłada Żydów w nowoczesnej formie jest nie tylko bronią polityczną, ale i świecką religią. Na przestrzeni lat zamieniła talmudyzm na credo jednoczące wszystkich Żydów. Ma wysokich kapłanów, jak Elie Wiesel, święte księgi, jak ‘Pamiętnik Anny Frank’, świątynie w kształcie muzeów, nawet odpowiednika Świętej Inkwizycji, ADL i jej niezliczone siostrzane organizacje. Podnosi podatki od zagranicznych firm i rządów w formie rekompensaty. Ma święta religijne, takie jak dzień Auschwitz.. I nie mniej ważne, ma dogmaty, niekwestionowaną wiarę w plan zamordowania wszystkich europejskich Żydów, użycie komór gazowych, oraz 6 milionów żydowskich ofiar.

  Wyrażenie najmniejszej wątpliwości wobec jakiegoś dogmatu holokaustu jest świętokradztwem karanym najpoważniejszymi konsekwencjami. Utrata pracy i kariery, ruina finansowa, izolacja społeczna, a nawet więzienia, to represje standardowe. Co sprawia, że ​​holokaust jest takim przydatnym narzędziem opresji dla naszych elit rządzących, jest to, że tresuje nas w akceptacji faktu, że istnieją granice wolności słowa, i że istnieją ‘prawdy’, których nie można kwestionować.

  Oczywiście, nasze elity rządzące mają wiele do stracenia. Gdyby opinia publiczna przechyliła się na stronę rewizjonistów holokaustu, gdyby wystarczająco duża część społeczeństwa uważała, że ​​ich elity okłamywały ich na tak epicką skalę, zniszczyłoby to każde zaufanie i resztki prawowitości. Usunęłoby to również obawy przed oszkalowaniem antysemitą za krytykę żydowskich zbrodni i rasizmu, lub niezasłużony wpływ syjonistycznych Żydów na zachodnie społeczeństwa, często wpychając ich kraje do działań, które oczywiście nie są w ich najlepszym interesie.

  Zwalczanie NWO

  Obalanie oficjalnej narracji o holokauście pozbawia żydowskich cwaniaków NWO ich tarczy ochronnej. Walka o wolność słowa dla rewizjonistów holokaustu i ustalenia tego, co naprawdę wydarzyło się w czasach nazistowskich, jest jedną z najbardziej skutecznych strategii odebrania władzy elicie rządzącej i wykolejenia NWO.

 • zgadzam się i z czystym sumieniem daję jedyneczke :D

 • Ludzie, ogarnijcie się! "A przecież Żydzi wcale nie byli tacy dobrzy", "A Francuzów można nienawidzić a ich nie"... Tak się w historii złożyło, że jak coś się źle działo to zaczynali być tępieni Żydzi. To odróżnia antysemityzm od rusofobii czy "antyitalizmu". Każde uprzedzenie do całego narodu, grupy społecznej jest absurdalne i złe! Nie można mówić, że żydzi są źli bo zapisywali się do NKWD, można to mówić tylko o konkretnych osobach które popełniały zbrodnie, Polakach, Żydach czy Niemcach, bez różnicy!

 • „NKWD-dzista Izaak Stolzman, m.in. oskarżony jest o : mor.d.owanie oficerów polskich w Katyniu, patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na Żydach w gettach w okresie okupacji niemieckiej Wileńszczyzny i Białorusi.” (…) Torturowany mężczyzna ‘przypomniał sobie’, że narkotyk był przywieziony z Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Szczecinie. Stolzman vel KWAŚNIEWSKI jak to usłyszał, to sie wściekł, zawołał dwóch NKWD-zistow, tez żydów, którzy zgwałcili 15-letnią córkę oraz żonę. Po zgwałceniu kobiet, Stolzman wziął ze stołu aparat, rozerwał pochwę a Bartkowski wepchnął nagrzany pręt do czerwoności w skrwawiona pochwę dziewczyny. Nastąpił niesamowity krzyk bólu. Tak samo postąpiono z matką dziewczyny. Niepotrzebne kobiety wyniesiono do następnego pomieszczenia, gdzie zostały zastrzelone. "Stolzman w dalszym ciągu prowadził śledztwo w stosunku do torturowanego mężczyzny, nie wierzył jego zeznaniom, ze ten z uporem maniaka powtarzał, że narkotyki zostały przywiezione z UB w Szczecinie. W pewnym momencie kazał nagrzać pręt, a Bartkowski z cała siła wepchnął w odbytnicę, powtórzył sie ten sam scenariusz – ryk człowieka mordowanego. Po zakończeniu „eksperymentu” został zastrzelony, w tył głowy. Wykonawca był Lebe Bartkowski.(...) Przyszli do Stolzmana, aby uzgodnić ilu mają przysłać więźniów do zamordowania, spalenia lub zasypania wapnem. " książka: Polski Holocaust”

 • Polecam obejrzeć film reż. Wioletty Kardynał z Kanady "upside down"

  http://www.youtube.com/watch?v=bN6gQIDY05k

 • Byli Żydzi, którzy mordowali Polaków, Polacy którzy mordowali Żydów oraz wiele innych ludzi, którzy mordowali i byli mordowani (a nawet są!) przestańcie siać tą nienawiść...

 • "W NKWD byli żydzi i mordowali Polaków" - Brak dowodów.
  "jak wypowiadał się jeniec wojenny, Polaków więcej zginęło w Aushwitz niż żydów" - Brak dowodów, miażdżące dowody przeciw.
  "Ale w życiu liczą się czyny nie słowa, a żydzi nas szczerze nienawidzą" - Niczym niepoparta opinia.

  Postaraj się bardziej.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: