PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103776}

Pokerzyści

Shade
6,5 5 033
oceny
6,5 10 1 5033
Pokerzyści
powrót do forum filmu Pokerzyści
ocenił(a) film na 7
SosCzosnkowy

stereotypy nie wzięły się z nikąd - bo i zdarzają się szulerzy wielkiej klasy, podejrzewam że nie tylko w 5 card draw ale i holdemie :P zresztą jako gracz dobrze wiesz, że poker to NIE TYLKO gra umiejetnosci, jak przedstawiaja to wielkie strony pokerowe w necie. Liczy się też szczęscie, zawsze jest ryzyko. Co do filmu - wielkiej rewelacji nie ma, ale wlasnie te szulerskie triki sprawiły, że mozna bylo z wymierną przyjemnoscia ogladac :)

ocenił(a) film na 7
mikhael91

A tak swoją drogą - możecie polecić jakieś opracowanie na temat pokera od strony czysto technicznej? Nie stronkę kasyna, tylko coś jak podręcznik szachów?... W encyklopediach gier trafia się to i owo, ale zwykle dosyć mętnie.
Osobiście lubię pasjanse i sztuczki karciane, ale jeśli chodzi o gry, to cały czas jestem na poziomie kuku :)

ocenił(a) film na 4
TangoAndWaltz

O którą odmianę pokera pytasz?
Ogólnie o teorii pokera jest "The theory of poker" Davida Sklansky'ego oraz "The mathematics of poker" Billa Chena i Jerroda Ankenmana.

ocenił(a) film na 7
Trias

Dzięki. Mam na myśli pokera dla grzecznych dziewczynek, o ile taki istnieje ;)

ocenił(a) film na 6
SosCzosnkowy

zgadzam sie z Toba

ocenił(a) film na 5
SosCzosnkowy

Ty przypadkiem nie jesteś tym trolem co zatruwał życie ludziom na forum GoT ? :)
Bo tam był taki debil co miał podobny nick do Twojego "Zdrowyczosnek" "Czosnekzdrowy" czy jakoś tak.

ocenił(a) film na 7
SosCzosnkowy

A ja jestem karcianym analfabetą.
Za dzieciaka grałem jedynie w wojnę ale wszystko zapomniałem
Nie znam się na kartach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones