PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 537
ocen
6,2 10 1 71537
5,3 39
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

Czy wy w ogóle istniejecie? A może to ja mam pecha że na takich nie trafiam... Halooo gdzie jesteście??

ocenił(a) film na 8
gdytanczenaddrzewami

Jesteśmy! Pozdrawiam, trzymajmy się mocno

ocenił(a) film na 6
gdytanczenaddrzewami

Główna bohaterka jest kompletnym radykałem, zgadzam się z tym, że lepiej powinniśmy traktować naturę, ale może jednak lepiej nie myśleć tak jak ona. Potrzeba nam więcej ludzi, którzy chcą coś zmienić i to zdecydowanie, ale nie ludzi zwalczają myśliwych w sposób jaki robiła to główna bohaterka. Poza tym jest postacią mocno przerysowaną, która miała na tyle szczęścia, że trafiła na ludzi, którzy jej nie zlinczowali. Swoją drogą wypowiedzi niektórych osób opowiadających, że zachowaliby się tak samo są nieco niepokojące.

gdytanczenaddrzewami

Jesteśmy! Serce raduje się niesamowicie.
Pozdrawiam was serdecznie.

gdytanczenaddrzewami

Też nienawidzę tych psycholi myśliwych. Mordują zwierzęta z uśmiechem na ustach i jeszcze wmawiają głupoty ludziom, że to dla ich dobra. Zające tak wymordowali, że od 5 lat nie widziałem ani jednego. Gdy słyszę że na polowaniu jeden pijany myśliwy zastrzelił innego, to od razu dzień jest lepszy :)

Reksio_gwalciciel

Idiota....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
gdytanczenaddrzewami

Tuu jestem :)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 5
gdytanczenaddrzewami

Zgadzam się z poglądami głównej bohaterki.
Myślistwo - czyli zabawa polegająca na zabijaniu zwierząt dla sportu, w którą bawią się oblechy z układu. Wszystko to pod płaszczykiem kontroli nad rozmnażaniem się zwierzyny i ekologii... W praktyce podłe zabijanie dla przyjemności, jak np. minister lexszyszko i bażanty...

Jednak sam film jest wyjątkowo naiwny, przewidywalny i nudny, a główna postać wyjątkowo irytująca.

ocenił(a) film na 9
gdytanczenaddrzewami

Ależ oczywiście, oby jak najwięcej.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
gdytanczenaddrzewami

istniejemy :) sama sie bardzo utozsamiam z glowna bohaterka, dlatego za przeslanie dalam ocene 8, bo sam film sie troche ciagnie, obiektywnie ocenilabym na 6

leonrambo

Jestem i i wciąż czekam na sezon na szyszki :)

ocenił(a) film na 8
gdytanczenaddrzewami

Właśnie obejrzałam film i... w odpowiednich okolicznościach - ja za kilka dekad będę taką Duszejko. Holland i Tokarczuk udało się uchwycić dosłownie cząstkę mojej duszy - nienormalnej, w oczach innych często żenującej i radykalnej obrończyni środowiska. Nie zawsze mi się uaktywnia Duszejko, ale gdy tak jest, no to reakcje 1:1.
Co śmieszniejsze, coraz intensywniej interesuję się astrologią, także...
Szyszki tego świata, najwyraźniej macie się czego obawiać.
Cieszę się, że powstał ten film i mogłam sobie poobserwować... cóż, nieodłączny fragment siebie.

ocenił(a) film na 3
gdytanczenaddrzewami

Też mam sadystyczną nienawiść do ludzi i bym ich wszystkich zabił w obronie sarenek :) ... to chyba odczuwam ten film - prawda ?

ocenił(a) film na 7
gdytanczenaddrzewami

Ja tam się cieszę, że nie znam żadnej psychopatycznej seryjnej morderczyni. Taką mam przynajmniej nadzieję, bo oni potrafią się kamuflować.

gdytanczenaddrzewami

"Halooo gdzie jesteście?"

Zakładam i mam nadzieję, że w szpitalach psychiatrycznych.

ocenił(a) film na 7
gdytanczenaddrzewami

Jeżeli o moje zdanie chodzi, ujmę to tak:
Adolf Hitler stworzył obozy koncentracyjne. One były złe. Dlaczego? Bo trafiali tam ludzie niewinni. Dzisiejsze więziennictwo to farsa. Nie długo będą mieć pokojówki na celach.
Moim zdaniem, obozy powinny zostać wskrzeszone, tyle że, powinni tam trafiać najgorsze menty tego globu. Gwałciciele, pedofile, mordercy i takie gnoje, jak ci przedstawieni w filmie "Pokot".
W dzisiejszych czasach naprawdę nie musimy akceptować takiego zła.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
gdytanczenaddrzewami

Też, jestem tu. Tak jak imponował mi Dexter, tak samo popieram działanie Janina Duszejko. To prawda, że nie ona zaczęła tę wojnę, gdyby nie zabili jej psów pewnie nie stałaby się zabójczynią.
Nie akceptuję bezsensownego zła, ale jeśli ktoś niesie zło to na to samo zasługuje.

sylbow

jesteśmy:)

gdytanczenaddrzewami

Widzę pewną nieścisłość w tym filmie: czymże główna bohaterka karmiła te swoje ukochane 2 białe pieski?
Czy przypadkiem, nie powinna sama siebie zamordować?

ocenił(a) film na 1
gdytanczenaddrzewami

Prawdopodobnie jesteś faszystką w progresywnym ubraniu. Miłego życia życzę.

ocenił(a) film na 7
gdytanczenaddrzewami

Jestem i ja. Melduje się!

ocenił(a) film na 3
gdytanczenaddrzewami

Ja też taki byłem, ale zeszłego lata jak byłem w lesie, komar usiadł mi na czole no i kurde nie wytrzymałem, zamordowałem go z zimną krwią, mam teraz mega traumę, nie mogę przestać myśleć o tym holokauście komarów, jaki co roku urządzają sobie rządni komarzej krwi polscy faszyści, szczególnie w polskich obozach zagłady komarów na Mazurach.

ocenił(a) film na 5
gdytanczenaddrzewami

jak najbardziej sa :)

ocenił(a) film na 1
gdytanczenaddrzewami

Obstawiam że są w klasach I-III albo przedszkolu bo ten moralitet jest intelektualnie na takim poziomie...

ocenił(a) film na 8
gdytanczenaddrzewami

Źli ludzie chleją wódę ... dobrzy ludzie palą zioło !

ocenił(a) film na 8
gdytanczenaddrzewami

jesteśmy tuuu! :)

ocenił(a) film na 5
gdytanczenaddrzewami

No coś tyś. Morderców na świecie jest dużo.

ocenił(a) film na 4
gdytanczenaddrzewami

A ja to pi....lę i Janinę i tego drugiego....

ocenił(a) film na 10
gdytanczenaddrzewami

Jestem ! Wolę zwierzęta od ludzi. Im dłużej żyję tym bardziej tak odczuwam.

gdytanczenaddrzewami

A co za mało głupich wśród ciebie i samotność odczuwasz?
Ten film jest zrobiony (jak i książka) przez osobę specjalnej troski z zerowym pojęciem o życiu, z żadną wiedza o świecie ledwie potrafiącą trafić do ust łyżką, z zupą którą postawiła mama na stole. Takie poglądy może prezentować nie zsocjalizowane dziecko znające zwierzęta z bajek. To tragedia że coś podobnego może wyznawać dorosła - niemal 60 letnia osoba (Tokarczuk), która najwyraźniej coraz mocniej głupieje z wiekiem, oddala się od rzeczywistości i cierpi na jakieś społeczne fobie.

ocenił(a) film na 8
gdytanczenaddrzewami

Tak, istniejemy na całe szczęście jest nas dużo - ludzi , którzy szanują zwierzęta i chcą, by żyły w swojej dzikiej przyrodzie bez kontaktu z psychopatycznymi jednostkami.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
gdytanczenaddrzewami

Melduje sie :)

ocenił(a) film na 2
gdytanczenaddrzewami

Czyli ludzie ktorzy sa przeciwnikami zabijania zwierzat ale mordwanie drugiego czlowieka jest juz jak najbadziej ok?

ocenił(a) film na 1
AstonMarkiz

Według tych chorych na umyśle ludzi niestety tak :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones