PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775672}
4,5 10 970
ocen
4,5 10 1 10970
2,3 9
ocen krytyków
PolandJa
powrót do forum filmu PolandJa

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Narzekacie na ten film (i słusznie), a z drugiej strony chodzicie szumnie MILIONAMI na jeszcze gorsze gówna typu Listy do M, Kac Wawa czy Pitbull. Nie mówiąc już o tym, że zdecydowana mniejszość chodzi na normalne lub bardziej ambitne filmy polskie. Producenci to widzą i nie robią dobrych filmów, bo po co, skoro mają na tym stracić, bo większość widzów to buraczana hołota która idzie oglądać żenujące komedyjki? Szukajcie dobrych filmów, nie tylko takich, które są mega komercyjne i na promocję których wyłożono grubą kasę, jak Bogowie czy Sztuka Kochania. Te filmy na siebie zarobią. Ale jest sporo filmów (których nie ma nawet w największych kinach), które na siebie nie zarobią, bo ludzie nie chcą zadać sobie trudu poszukania ich, dowiedzenia się.

szefu3

I wszystko okej, zgadzam się, tylko po co filmy mają na siebie zarabiać? Mam wrażenie, że właśnie brak kasy często pomaga twórcom, bo inaczej robili więcej i gorzej, byleby kasa była. Pieniądze są dobrą cenzurą.
A jeśli chodzi o durne komedie, to dotyka nawet teatr czy TV, bo człowiek traktuje to wszystko raczej jako rozrywkę, a nie sztukę i chciałby sobie odpocząć na komedii. Też tak mam, że choć uwielbiam kino nietuzinkowe czy np. psychologiczne, to oglądnięcie takiego filmu mnie męczy psychofizycznie ;) Wtedy, dla równowagi, wolę sobie zapuścić głupią komedyjkę. I co jak trafię na takie coś jak Kac Wawa czy Wyjazd Integracyjny? Ani się nie rozerwę, a jeszcze zmęczę i zniesmaczę i ci ludzie co w większości idą do kina mają jakąś tam nadzieję po trailerze czy obsadzie, a tu porażka. Dlatego można wymagać więcej od producentów, reżyserów i aktorów niż to, co serwują nam w takich filmach.

ocenił(a) film na 5
Dear_Prudence

Lubisz kino psychologiczne, dlatego masz psychola na awatarze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones