PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778264}
4,9 14 381
ocen
4,9 10 1 14381
4,0 4
oceny krytyków
Polaroid
powrót do forum filmu Polaroid

Jak wyżej. Zapowiadało się bardzo ciekawie,coś w miarę świeżego,ale te ręce i ten stwór zepsuł cały klimat :/

Milka124

Zaspojleruj prosze.

ocenił(a) film na 4
kornelia_sara

Nie mam co zaspoilerować, bo nie wiem, czy ten film w ogóle wyszedł. To co napisałem to opinia o zwiastunie. Tu masz do niego linka: https://www.youtube.com/watch?v=i8jVu7OHKBk

ocenił(a) film na 9
Milka124

jak mozna pisac o czymś co sie nie ogladalo zwiastun to zwiastun film nie wyszedl jeszcze jakby wyszedl od razu bys dala 1 punkt bo znam takie jak ty .Bez sensu

ocenił(a) film na 4
jacobs1983

1. "Jak można pisać o czymś, co się nie oglądało" Piszę tu nie o filmie, a o zwiastunie, który oglądałem, więc nie wyrażam się o filmie, tylko o zwiastunie, do czego mam prawo.
2. Nie oceniam filmów, które nie oglądałem + nie oglądałem do teraz takiego filmu, żebym wystawił 1 (nawet takie arcydzieło kinematografii jakim jest Rekinado dostało 2) i długo minie, zanim taki obejrzę.
3. Jak możesz oceniać film na 9, skoro sam powiedziałeś/powiedziałaś, że film nie wyszedł? (i mówię tu o pełnometrażowym filmie, nie shorcie)

ocenił(a) film na 4
Milka124

*2. Jedyny film jaki otrzymał ode mnie 1/10 to Foodfight, ale patrząc na to, że przy budżecie 65 milionów dolarów film wygląda jak animacja z Garry's Moda, wpychaniu wszędzie kiepskich żartów i fakcie, że przy 5 osobach odpowiedzialnych za scenariusz wyszedł taki film, to ciężko to inaczej nazwać niż nieporozumieniem.

Milka124

Sam zarys fabuły przywodzi na myśl co drugi horror z poprzedniej dekady

ocenił(a) film na 4
Ultor

Jakby tak nie patrzeć to racja, jednak nie raz już pokazano, że z dość prostego zarysu można wyciągnąć wiele dobrego. Niestety (albo stety) nie ma jak się o tym przekonać.

Milka124

Noo jeszcze sobie poczekamy. Na razie priorytetem reżysera okazała się być "Laleczka"

ocenił(a) film na 9
Ultor

https://yts.am/movie/polaroid-2019

Za granicą można już oglądać :V

ocenił(a) film na 9
TheMaker

I w Polsce też:
https://fili.cc/film/polaroid-2019/25061

ocenił(a) film na 4
TheMaker

Miła informacja. Dziękujemy za link :)

Milka124

właśnie obejrzałem, rzeczywiście ten potwór nieco zepsuł klimat, bo ten był nawet dobry aż do momentu pojawienia się potwora który nie był straszny.

ocenił(a) film na 4
arejen03

Tak podejrzewałem, że to może trochę popsuć film. Jednak czy tak faktycznie jest, to nie mogę powiedzieć, bo jeszcze nie oglądałem.

Milka124

Jakiego świeżego, przecież to odgrzewany kotlet z dodatkiem spalenizny.
Kiedyś był seriak gęsia skórka i jeden z odcinkóe nosił nazwe "zdjecie przepowie ci smierc"
Taki tam horror.dla mlodziezy w latach 90
Ale.miał klimat i można było dostać gęsiej skórki

ocenił(a) film na 4
milunirafcio

No pomysł na nadprzyrodzony aparat nie widziałem zbyt często, dlatego napisałem że w miarę świeży.

ocenił(a) film na 3
Milka124

Sam pomysl, prawda, nie jest mocno wyeksploatowany. Ale doslownie WSZYSTKO inne to chamska kalka starych horrorow, co nie musi byc samo w sobie zle. Ale tu niestety podana zostala bardzo niestrawnie...

ocenił(a) film na 4
_Master_of_Disaster_

Cóż, nie mnie to oceniać, bo jeszcze filmu nie widziałem.

ocenił(a) film na 4
_Master_of_Disaster_

Inspiracje "Ringiem" dość solidne.

ocenił(a) film na 3
Slayer

Bardziej mialem na mysli te wszystkie o "grupce nastolatkow", oczywiscie nie moglo zabraknac "tajemnicy z przeszlosci", twardego szeryfa o jak sie okazalo miekkim sercu, motywu zemsty zza grobu (ktora okazala sie wcale nia nie byc), wyalienowanej Ulki Brzydulki ktora trafia nagle w wir wydarzen, etc, etc, etc.

To juz wszystko bylo, ale TU akurat natezenie tych "zlepkow" bylo dla mnie jak subtelny cios obuchem "bez leb" ;)

ocenił(a) film na 6
_Master_of_Disaster_

To wszystko było wiele razy, ale w tym przypadku miało pewien oldskulowy urok, na dodatek bez modnego teraz epatowania krwią i wymyślnymi rodzajami śmierci. Przyzwoite kino!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones