PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629133}

Polowanie na łowcę

The Frozen Ground
6,7 38 247
ocen
6,7 10 1 38247
5,8 4
oceny krytyków
Polowanie na łowcę
powrót do forum filmu Polowanie na łowcę

Ale ma jeden minus. A mianowicie Cindy. To jak mnie wkurzała to po prostu poezja. Wiem, że film oparty na faktach i przeszła przez piekło oraz nie miała miłego dzieciństwa ( wręcz koszmarne ) ale taką głupotą się wykazała. Dostała z dwie albo trzy razy ochronę od Jacka a ona i tak uciekała do tej meliny albo chciała wylecieć do innego stanu. Zaraz się na mnie rzucą obrońcy kobiet, mówiąc że "była w rozsypce" albo "Nie wiedziała co ze sobą zrobić" ( To zamiast wylecieć już to poszła do kibla się zaćpać i dalej puszczać ) itp. Nie jest mi jej żal tak samo jak tych prostytutek "zgwałconych" i zabitych przez Roberta Hansen'a. Amen

Wroganin

nie widzisz, że kobiecisko się całkowicie zagubiło?

ocenił(a) film na 8
Wroganin

Nie zwróciłeś uwagi na to, że ona nie bardzo miała gdzie się podziać? To była w końcu naiwna, roztrzepana małolata uprawiająca nierząd, poza tym strach przed prześladowcą mieszał się w niej ze strachem przed udziałem w śledztwie, rozprawą i wszystkim co się z tym wiąże - do końca nie była do tego przekonana. W tej sytuacji głupie zachowania są bardzo prawdopodobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones