PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629133}

Polowanie na łowcę

The Frozen Ground
6,7 38 247
ocen
6,7 10 1 38247
5,8 4
oceny krytyków
Polowanie na łowcę
powrót do forum filmu Polowanie na łowcę

Jakieś debilne zachowania przełożonych policjantów, "nie możemy go aresztować, mamy tylko zeznania świadka, którego on zgwałcił, pociął i chciał zamordować, to za mało" - coś w tym stylu. I ta dziwka, której grozi śmierć, więc nie chce zeznawać. Te bezsensowne wątki z żoną "wyprowadź tę dziewczynę, której grozi śmierć, ma natychmiast opuścić nasz dom..."
Naprawdę ten film powinien być zakwalifikowany nie jkao thriller ale jako dramat ze względu na dramatyczny brak inteligencji scenatrzystów.

ocenił(a) film na 8
florianf

Ten film jest oparty na faktach. Stoi to w nim jak wół, nie doczytać tego, a nazywać debilizmem i wymysłem scenarzystów to jest dopiero pokaz inteligencji... :)

ocenił(a) film na 3
jan_niezbedny0

Ale co to ma do rzeczy, że gdzieś miała miejsce historia o mordowanych dziewczynach i nieudolnych policjantach i prawnikach? Film jest głupszy od żółwia I w dodatku jest źle zrobiony. W tym filmie jest w ogóle coś ciekawego?
Ten film grzeszy nie tylko tym że jest głupi i nudny - on grzeszy gorzej - czyni głupich i nudnych tych, którzy się w niego wpatrzyli, co łatwo poznać po twoim wpisie he he

ocenił(a) film na 8
florianf

Tylko głupi i nudny widzi wszędzie wokół tylko głupich i nudnych.

ocenił(a) film na 3
jan_niezbedny0

Tu się mylisz. W dodatku prezentujesz się od strony takiej szczeniackiej pyskówki "Jesteś głuupi. A właśnie żę ty jesteś głuupi".
Jak masz coś do powiedzenia, to powiedz od siebie, czy nie wystarcza intelektu?

ocenił(a) film na 8
florianf

Ależ skądże, starcza i to aż nadto, tylko nierozumiejący o czym pisze autor szczeniacko głupiego wątku , którego jedyne "argumenty" to: >>debilizm<<, >>głupi jak żółw<<, >>nudny<<, nie ma szans tego pojąć. A co gorsze nawet nie chce, bo zamiast tego woli zupełnie po szczeniacku zacząć od wymyślania innym, a potem - chyba żeby było śmieszniej - biadolić na "szczeniackie pyskówki" :)

Masz rację, szkoda mojego czasu.

ocenił(a) film na 3
jan_niezbedny0

Ej nie tylko nie myślisz, jescze masz słabą pamięć - to ty mnie zacząłeś wyzywac. Przeczytaj posty, bo widzę, że coś tam ci nie styka do końca.

Poza tym musisz popracować nad czytaniem ze zrozumieniem. W moim pierwszym poście napisałem wyraźnie dlaczego film jest głupi i dlaczoego go tak nisko oceniam.
W twoich listach nie znajduję żadnych argumentów. Jedyne co wnosisz, to komentarze do moich wypowiedzi. No ja rozumiem, silniejszy samiec prowadzi wątek i kieruje gdzie chce. Ale mógłbyś się trochę postarać i powiedzieć coś od siebie = np dlaczoeg wg ciebie ten film jest taki wspaniały. Bo jakoś nigdzie nie wyraziłeś swojej myśli. Już nawet nie mówię precyzyjnie - W OGÓLE nie wyraziłeś.

ocenił(a) film na 7
florianf

nie wiem, co tu jest do rozumienia. napisałeś, że film jest głupi ze względu na scenariusz, który ukazał policjantów i prawników jako kompletnych niedojdów. na to 'janniezbedny0' odpowiedział Ci, że film jest osadzony w faktach. skoro podobnie działo się na prawdę, czemuż to scenarzyści mieliby to zmieniać? dlatego, że taki 'florianf' napisze, że nie podoba mu się scenariusz (tutaj: historia oparta na faktach)? no proszę Cię. z całym szacunkiem, ale pie*****isz od rzeczy.

ocenił(a) film na 3
adlugoborski

Oczywiście że ze względu na mnie powinni zmienić scenariusz. Oczywiście że tak myślę. To jedyne co ci przyszło do głowy?

Jest taki film "Fargo" - też traktuje o głupich zachowaniach ludzi, ale scenariusz jest po prostu genialny. A tu jest zwyczajnie mało inteligentny. Ja to widzę, ty tego nie widzisz. Wszystko na ten temat.

ocenił(a) film na 7
florianf

Tak, jesteś debilem

ocenił(a) film na 8
adlugoborski

Biedny scenarzysta (i reżyser w jednym) nie chciał pozmieniać faktów, żeby się "silniejszemu samcowi" :))) scenariusz spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones