PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629133}

Polowanie na łowcę

The Frozen Ground
6,7 38 247
ocen
6,7 10 1 38247
5,8 4
oceny krytyków
Polowanie na łowcę
powrót do forum filmu Polowanie na łowcę

Zawiodłem się nieco na tym filmie. Najpierw przez jakieś 30 minut myślałem, że się rozkręca ale niestety "przyspieszył" niewiele. Tematyka filmu dawała przypuszczenia, że akcja będzie niemal wgniatała w fotel - niestety nic z tych rzeczy. Klimat filmu przez dużą jego część jest nieco niemrawy i senny. Momentami robiło się nieco lepiej ale to zdecydowanie za mało do tej tematyki i obsady aktorskiej. John Cusack w ogóle nie przekonywał mnie w tej roli. Nicolas Cage był trochę lepszy ale i tak nie ratuje to całości. Film można obejrzeć jeden raz i raczej nie należy się wiele po nim spodziewać. 5/10.

ocenił(a) film na 5
Ronin25

Też oceniam na 5/10. Klimat faktycznie niemrawy. Cage'a i Cusacka'a spokojnie można było zastąpić aktorami mniej znanymi, ale z lepszym "warsztatem".

ocenił(a) film na 5
niedenerwujsie

Ciekawa wypowiedź. To tak jakbym napisał że mecz Realu Madryt w Lidze Mistrzów był nudny a Ronaldo i Benzeme można było spokojnie zastąpić mniej znanymi piłkarzami ale za to z lepszym warsztatem

ocenił(a) film na 8
1111sex2222

wszyscy trzej powyzej to ZnaFcy.. Kina pelna geba....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones