PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254274}

Polowanie na czarownice

Season of the Witch
6,0 92 267
ocen
6,0 10 1 92267
4,9 7
ocen krytyków
Polowanie na czarownice
powrót do forum filmu Polowanie na czarownice

9/10

ocenił(a) film na 9

Film jest świetny, klimat filmu jest fantastyczny (trzyma w napięciu) + dobrze zagrane role, z fabułą jest wszystko w porządku (nie dostrzegam żadnych pomyłek).

ocenił(a) film na 5
spajda_rap

jest kretyński. przedstawiono bajkę z narracji kościelnej ciżby.
jechać 2 tys. kilometrów na sąd dla czarownicy?
drętwota, pomylenie z poplątaniem. kopiowanie :imienia róży" i jeszcze kilku tytułów.

spajda_rap

9/10? Chyba oglądaliśmy kompletnie różne filmy...

kruck

Tez dziwi mnie taka ocena film jest średni zbyt uwspółcześnione treści typu dali czarownicy przed podróżą środek uspokajający w tamtych czasach medycyna nie znała takich rzeczy, a po tekstach tych dwóch że są przeciw kościołowi zamkneli by ich w klatce razem z czarownica za herezje

spajda_rap

A ja się z Tobą zgadzam, film ma swój klimat. Uwielbiam go oglądać, jest mroczny i to mi sie podoba. Nie przeraża jak horror, ale wywołuje niepokój i (przynajmniej u mnie) ciary na plecach :)

ocenił(a) film na 8
spajda_rap

Zgadza się, dobry!

ocenił(a) film na 8
spajda_rap

Też się zgodzę, że naprawdę dobry film. Co do zarzutu kapral11, że jechać 2 tys. km. po sąd dla czarownicy, no to przecież od początku mówiono, że nie jest to zwykła czarownica, tylko ta, co sprowadziła zarazę, stąd ją trzeba przy użyciu księgi załatwić, a księga pozostała już tylko jedna, druga płonie na początku filmu, no i w tamtych czasach nie tak łatwo było kopiować książki.

Film ogólnie nie jest straszny, ale ma fajny klimat, mroczny świat taki, przepełniony chorobą, co daje kilka niepokojących obrazów, akcja toczy się w odpowiednim tempie. No i nawet fabuła ma spoko elementy, bo na początku nie wiadomo, czy tak bardzo winna jest ta czarownica, a na końcu mimo wszystko zaskoczeniem jest ta transformacja. Odpowiednio zróżnicowano historię, by nie było zbyt sztampowo. Choć największymi plusami pozostaje oczywiście Perlman i Cage - jako strudzeni rycerze super wypadają.

Najmniej mi się tylko ten robiony komputerem boss podobał. Wypadł słabo i chociaż na zbliżenia mogli zbudować faktycznego potwora, przebrać aktora w kostium.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones