PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254274}

Polowanie na czarownice

Season of the Witch
6,0 92 272
oceny
6,0 10 1 92272
4,9 7
ocen krytyków
Polowanie na czarownice
powrót do forum filmu Polowanie na czarownice

Jednego nie rozumiem

ocenił(a) film na 7

Dlaczego ten demon uratował Kaya?

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Może wiedział, że bez Kaya, dodatkowej pary rąk ( mam nadzieję, że przytaczasz akcje na moście ) nie dali by rady przepchnąć wozu na drugą stronę.

ocenił(a) film na 7
Wroganin

Tak, chodziło o akcję na moście. Wydaje mi się, że mimo wszystko mogłaby dać nieco siły któremuś z nich, a nie zostawiać przy życiu dodatkową osobę, która mogła jej zaszkodzić. I zaszkodziła, bardzo poważnie...

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Demon mógł pomyśleć, jeśli da komuś nieco siły to może ostateczna walka być trochę cięższa niż z jednym normalnym typkiem. W sumie tutaj można dużo się domyślać czemu tak a nie inaczej :D

ocenił(a) film na 7
Wroganin

Wydaje mi się, że ten demon miał na tyle mocy, by być w stanie taką siłę potem odebrać, ale prawdę mówiąc, uważam, że to tylko dziura fabularna.

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Z tego, co mi się udało zauważyć, to chodziło o to, żeby uwierzyli, że jest dobra, bo niby przecież czarownica by prędzej go tam wepchnęła.

ocenił(a) film na 7
lulander

Ja wiem, ale właściwie nic jej to nie dało. On się za nią nigdzie nie wstawił, a nawet nie jestem pewna, czy cokolwiek wspomniał...

ocenił(a) film na 6
nikolazd

wspomniał temu gł. bohaterowi. Wydaje mi się, że właśnie chciała ich trochę przekabacić na swoją stronę, że niby taka dobra, a tak na prawdę to ksiądz jest zły i wgl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones