PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118129}

Polowanie na druhny

Wedding Crashers
6,5 97 998
ocen
6,5 10 1 97998
5,9 11
ocen krytyków
Polowanie na druhny
powrót do forum filmu Polowanie na druhny

Ale jestem zła,zła,zła,zła!!!!
Dlaczego?!Ponieważ TVN WYKROIŁ prawie najlepsze fragmenty...No więc już oglądałam ten film,a wczoraj chciałam tylko popatrzeć jeszcze na mojego ulubieńca (jest ich tylu,ale ostatnio jest nim Keir o'Donnell),czekałam na zabawniejszą scenę z nim "w roli głównej" ale się nie doczekałam...pomyślałam..."Ok może ta scena będzie za chwile"..czekałam ale nie było..Na domiar złego zaczeły "znikać" inne fragmenty filmu..jakże także ważne...Pytam się dlaczego????Och!!!!! Wykroili conajmniej dwie sceny z moim ulubieńcem...bo głównie gra tam rolę bardziej statystyczną...niż główną dlatego tak bardzo zależało mi na tych fragmentach...Co wycieli?Już wyliczam...
1)Gdy sekretarz opowiada Owenowi o swoim synu Todzie że on mu sie nie udał i następnie woła do niego kiedy on to siedzi na pomoście i ten pokazuje mu..palec..(przezabawna scena)
2)W łazience gdy ruda optruje mu ranę zaczyna na nim wierzgać do toalaty wchodzi lokal i uspokaja ich że nikomu nie powie co tu zobaczył..
3)Gdy ten od tej rudej(wybaczcie nie kojarze nazwisk) chce się położyć zastaje w swoim łózku tą jakże uroczą bacine,budzi ją i informuje że leży ona w jego łóżu,ta każe zanieść się do swojego łóżka..Po drodze,gdy ten ją niósł,drzwi od jakiegoś pokoju otwiera ten sam lokal i zobaczywszy bacie w jego ramionach odpiera:"Teraz babcia?Bądz delikatny ona ma ponad 90 lat)
4)Gdy Owen wychodzi po macaniu matki,żony i kochanki,piersi,zachacza go Todd ze słowami "Co mama kazała macać ci jej piersi?"


To chyab wszystko..jeśli ktoś ma jakiś pomysł dlaczego TVN tak się zachował,proszę o komentarze...

ocenił(a) film na 7
milka_27

Ja oglądałam wczoraj ten film,świetny jest,naprawde smieszny,wczesniej go nie widzialam,ale jak napisalas,że tyle scen wycieli to bez przesady:/:/ Nie wiem czemu,moze uznali ,ze bedzie za dlugi ale to zenujace przeciez:/
W sumie jak ogladalam ,,Pamietnik'' w tvn to tez powycinali pare scen:/

kubek_truskawek

Hmm a ja myślę że zrobili tak żeby było więcej czasu na reklamy...

milka_27

serio powycinali sceny z filmu ??!!!

mateush65

Naprawdę,jeśli chcesz sam się przekonać to śćiągnij sobie ten film.Te sceny które wycieli były naprawdę warte obejrzenia...chociaż może je wam trochę zepsułam,ponieważ już wam je opowiedziałam..ale dziś obejrzałam ten film jeszcze raz i są tam jeszcze dwie sceny których nie opowiedziałam

ocenił(a) film na 4
milka_27

Pamiętam rok temu leciał ten film i były te sceny !! pamiętam bo mnie bardzo rozśmieszyła ta z tym macaniem piersi :P

ocenił(a) film na 6
Gimer1992

hmm a mnie sie bardziej realne wydaje to iz w TVN puscili wersje kinową bez powyzszych scen ;] prawdopodobnie wczesniej ogladalas wersje UNRATED czyli nieocenzurowana. btw. duzo filmow takowych jest, i zazwyczaj sa one dluzsze o kilkadzisiat min.


pzdr.

Nexus_Six

Powinieneś mieć rację w tym co mówisz...ale czy te sceny były warte ocenzurowania?! No nie wiem..ale mimo to dziękują za udział w dyskusji;)

ocenił(a) film na 6
milka_27

hmm wiesz, wycieto je aby w USA mogl przejsc ostra selekcje wiekowa. dlatego tez dwie wersje :) kinowa i nieocenzurowana :)

Nexus_Six

Co prawda to nie na temat..ale będziesz niezadowolony jeśli powiem ze Al pacino ZAWSZE mi się mylił..i myli z Robertem de Niro??

ocenił(a) film na 6
milka_27

dlaczego miałbym być nie zadowolony :) :) moim znajomym takze sie myla oni :)

Nexus_Six

Uff jaka ulga....ale z drugiej strony..nie jestem już taka oryginalna...;)
No to czyli zdałam test..skoro nie masz nic przeciwko moim omyłkom to może miałbyś ochotę kiedyś poznać "tą która nie jest oryginalna"...10193115...GG

ocenił(a) film na 6
milka_27

yhh jaki test?? ;d moze mam ochote poznac "nieorginalna" ;]

ocenił(a) film na 7
milka_27

Ja oglądałam ten film na necie i nie kojarzę tych scen wgl.... Chyba muszę to obejrzeć jeszcze raz ;-)

ocenił(a) film na 7
milka_27

wczoraj na tvn 7 nie bylo tych scen. zdziwilem sie, ze telewizja w ogole uskutecznia takie praktyki...

ocenił(a) film na 7
milka_27

Ogadanie filmu w tv w dobie internetu. Z kim ja tu siedze lol

ocenił(a) film na 6
milka_27

O, w 2009 roku już wiedzieli, że TVN to najgorsze ścierwo jakie mogło powstać.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

tak

milka_27

przecież tvn wszędzie wycina i wkleja pod siebie, a najwięcej w faktach

milka_27

Ciekawe bo oglądałem wersję reżyserską z DVD i ostatnio na Netflixie i tych scen nie było

ocenił(a) film na 7
zlotylesk

A w wersji z najbliższej torrentowni są :)

milka_27

"TVN oszusty cholerne!!!!!" LOL pewnie koś już napisał(jestem leniem) widziałaś wersje UNRATED i przy okazji przyznałaś się że oglądasz pirackie filmy (i kto tu jest oszustem oj ti ti nie ładnie!!).

ocenił(a) film na 6
milka_27

Obejrzałem teraz na tvn i nie było tam takich scen jak wymieniasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones