PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 121 859
ocen
7,8 10 1 121859
7,8 30
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Urodzona w Szkocji, ale w 58min. mówi jedno słowo po polsku, nie chce spoiler-ować.
Ale mówi "zdezorientowana".
Dlatego się zastanawiam czy specjalnie tak napisali ten scenariusz czy też w filmie ma polskie korzenie?

ocenił(a) film na 9
FlashCash

Teraz to zmienia całe oblicze ZAJEBISTEGO filmu który widziałem . Muszę obejrzeć ponownie, i doszukać 2 dna. bez urazy . pozdro wesołych świąt

ocenił(a) film na 3
FlashCash

mówi znacznie więcej po Polsku... zdezorientowana, nie wiem, zostaw mnie bo cie kopnę w jaja... teorii teraz bez liku

ciech007

Wiem, napisałem zanim doszedłem do tych kolejnych słów. Szczerze chciałem usunąć post, ale co tam.

ocenił(a) film na 9
FlashCash

Ma polsko-chiszpańskie korzenie

ocenił(a) film na 9
darago_film

"chiszpańskie" mnie rozwaliło na łopatki
A mnie ciekawi, czemu jest w filmie "Nadja", skoro to nie za bardzo jest polskie imię, a mówi ewidentnie po polsku :d

ocenił(a) film na 10
darago_film

"chiszpańskie" - mózg rozjeb*ny

ocenił(a) film na 9
Carlitos

zę się że was rozbawiłem

ocenił(a) film na 9
FlashCash

to chyba nieuważnie oglądałeś, tak mówi czasem po polsku gdy brakuje jej słowa, lub jest zdenerwowana, chyba trzy razy, ale zdezorientowana jest pierwszym takim słowem. Zresztą wiemy że ma problem z duńskim, czasem mówi po angielsku. Nie ma to żadnego znaczenia dla filmu, dla widza ma ona być emigrantką i tyle, w praktyce polką, szkoda tylko ze imię na mało polski i karnacja bardziej taka rumuńska :P Może reżyser nie wie jak wygląda polka...

ocenił(a) film na 8
FlashCash

Nazwisko samo mówi kim jest z pochodzenia a liczna grupa tej nacji wyjechała z Polski po 1968 . Całkiem możliwe , że rodzice jej w domu w dalszym ciągu mówią po polsku . Znam Greka, który urodził się w Polsce a obecnie od 15 lat mieszka w Salonikach razem z matką Greczynką a w domu mówią po polsku i oglądają przez satelitę polską telewizję.

ocenił(a) film na 9
popo_fw

możliwe, że masz info trochę z pupy i pochopnie wyciągasz wnioski:_)

ocenił(a) film na 8
tekjow

Zgoda, sprawdziłem , ojciec pochodzi z Polski a matka z Hiszpanii co wcale nie oznacza ,że nie mogła nauczyć się paru słów polskiego od ojca.

ocenił(a) film na 8
FlashCash

http://en.wikipedia.org/wiki/Alexandra_Rapaport

ocenił(a) film na 9
FlashCash

Hahahahahahahah, co za niedorozwoje. Po pierwsze w Szwecji, a nie w Szkocji (geografia na wysokim poziomie). Po drugie "chiszpańskie"?!
Pozwolę sobie zacytować pewien monolog z pewnej słabej polskiej komedii: "K***a, no nie! No k***a, no nie! Boże, czy ty to widzisz?!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones