PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491487}
5,1 12 451
ocen
5,1 10 1 12451
5,6 20
ocen krytyków
Polskie gówno
powrót do forum filmu Polskie gówno

https://www.youtube.com/watch?v=SJr1i7gm68Y

Bez tego zaden sceptyk, czlowiek osadzony w komercji nie zrozumie w ogole o czym jest ten film,. Czytam posty ponizej i nie wierze, ze ludzie nie widza istoty filmu: biedy jaka dotkenla Brylowskiego, kiczu w jaki popadl Skawinski, Muniek, czy Edyta; nie potrafia polaczyc wydarzen fryderykow z 98 r. Nie wiem czy sie smiac, czy tez plakac z klapek na oczach Polakow?

ocenił(a) film na 9
Piszczek1987

Miłość jest świetna... jakoś tak się dziwnie złożyło, że przed obejrzeniem Gówna, brat podesłał mi link do Miłości i obejrzałem.

Faktycznie dużo tłumaczy... i masz racje ludzie słuchający na co dzień RMF czy Zetki nie zrozumieją ani przekazu, ani inteligentnego pojazdu po kiczu... w sumie... po nich samych ;-)

aa2xa

Czy chodzi o film "Miłość" Fabickiego? Link w 1 poście niestety wygasł.

ocenił(a) film na 9
Pyrogenus

Chodziło mi o "Miłość" - taki dokument o Tymonie i jego zespole Miłość. Nie pamiętam kto reżyserował... ale chyba tylko jeden taki film jest....

aa2xa

Filip Dzierżawski

aa2xa

Nie :)

ocenił(a) film na 8
Piszczek1987

Film do bólu prawdziwy... i to jego największa wada. Kto w kraju nad Wisłą chce bądź lubi prawdę prosto w oczy? Przecież żyjemy na zielonej wyspie, pieczołowicie budowanej przez 25 lat. Może lepiej byłoby ten czas przeleżeć. Niewątpliwie do pełnego zrozumienia i wyłapania wszystkich smaczków niezbędna jest duża wiedza. I nie posiądziemy jej oglądając Wiadomości, czytając periodyki Agory, czy słuchając propagandy partyjnych wataszków.
I jeszcze jedno - z całym szacunkiem dla młodości - im więcej się wiosen widziało, tym obraz pełniejszy.

ocenił(a) film na 6
Piszczek1987

mimo, że film mnie odepchnął na początku. obejrzałem do końca.
Wszystkiego pewnie nie zrozumiałem, ale może kiedyś dam mu znowu szansę.
Póki co ocena taka, a nie inna.

Piszczek1987

Tylko, że "Miłość" robił kto inny i najwyraźniej miał pojęcie. Tutaj Tymon i inni amatorzy wzięli się za robienie filmu i wyszła z tego wielka kupa!

Piszczek1987

dzięki za linka do dokumentu Piszczek 87. pomógł mi zidentyfikować postaci (wizualnie). cieszę się, że tak film się nie podoba ludziom, którzy "weszli w pop". taki był zamiar raczej. uff, tak się zaśmiałem, aż mi gil poszedł...

Piszczek1987

w 100% polskie gówno

Marek84

film nie dla idiotow .. nie trzeba go odbierac doslowa to jest pewnego rodzaju pastiż satyry
dla mnie za gre aktorska tymona 7 / 10 choc film jest trudny i powstawal 12 lat dobrze ze jest :)

ocenił(a) film na 7
Amiga1240

Tyle, że ten pastisz nie do końca wyszedł. Kiedy świadome użycie kiczu staje się kiczowate to już trochę za wiele. Czas powstawania ma się trochę niewspółmiernie do efektu, bo niestety czuć amatorszczyznę (z jednej strony nic dziwnego, ale jak na 8 czy 12 lat, można było o to lepiej zadbać). Moim zdaniem film miał potencjał, pojawiło się wiele zabawnych i inteligentnych scen, forma dość interesująca. Niestety jednak więcej niż 4 dać nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones