PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266532}
4,5 27 792
oceny
4,5 10 1 27792
4,0 3
oceny krytyków
Poltergeist
powrót do forum filmu Poltergeist

Profanacja.....

ocenił(a) film na 4

To nie jest horror to jest kino familijne z elementami fantasy.

ocenił(a) film na 4
2ck

Familijne to nie bo dzieci by się bały ale propsy na pomysł z drzewem na młodszą siostrę jak będziesz niegrzeczna... i wtedy replay z drzewem jak z Strasznego filmu co go ta gangia wytargała hehe fajne ale głupie bo w horrorze to już jechało kiczem więc olewka na taki horror już lepiej komedie obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
Strazniczka0Nocy

Już po trailerze wiedziałem ze to będzie tragedia i sie nie zawiodłem ;[]

2ck

bredzicie film byl calkiem niezly i na pewno duzo ciekawszy i straszniejszy niz ten z lat 80-tych, poza tym lepsze efekty specjalne

ocenił(a) film na 4
arek2010

I to mówi ktoś kto ocenił film Droga bez powrotu 5 na 10 to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że ten film to nieporozumienie i profanacja oryginału.

ocenił(a) film na 4
2ck

Niestety, faktycznie to film familijny z elementami fantasy. Wiele brakuje mu do klimatu jaki był w pierwowzorze. Wolałbym już żeby z tym filmem zrobili to co z Evil Dead.

ocenił(a) film na 3
arek2010

No shit? Film wypuszczony 30 lat później ma lepsze efekty? Geniusz z ciebie ;>

ocenił(a) film na 8
Dealric

Jakkolwiek głupio to nie zabrzmiało, nie zmienia to faktu, że dzięki obecnej technologi efekty są lepsze :D

ocenił(a) film na 3
Kira91

Tak samo komputer zrobiony obecnie ma lepsze parametry niż ten sprzed 10 latu.
Ale zamiast rzucać absurdalnie wręcz oczywistymi rzeczami można pomyślec przed napisaniem postu ;)

ocenił(a) film na 2
Kira91

Super, ale ocenianie filmun przez efekty specjalne jest żałosne. Poza tym horror naładowany CGI to już z definicji nieporozumienie

ocenił(a) film na 3
Kira91

Efekty w tym przypadku nie pomogły, momentami zastanawiałem się, czy to nie SF.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 8
Strazniczka0Nocy

zajebisty film :)

ocenił(a) film na 1
2ck

Dokładnie. 1/10

ocenił(a) film na 6
2ck

no co ty fajnie, że zrobili remake z dodatkami komedii

ocenił(a) film na 4
Zavebee

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ;[]

ocenił(a) film na 6
2ck

Owszem. Horror familijny. Ale dokładnie tym samym był pierwowzór z 1982, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

Nawet więcej - oryginał nie tylko również był horrorem familijnym, ale także był w sporej mierze pokazem efektów specjalnych, z tym że w większej mierze praktycznych niż komputerowych (w remake'u przewagę mają jednak te drugie). Remake nie jest najlepszy, ale profanacją też nie jest.

ocenił(a) film na 6
Khaosth

No właśnie. Miło mi, że się ze mną zgadzasz.
Gdy miałem 14 lat i oglądałem ten film z rozdziawioną gębą, to nie ze strachu, ani ze względu na interesującą fabułę tylko wyłącznie z uwagi na efekty, bo w życiu czegoś podobnego nie widziałem.

ocenił(a) film na 6
2ck

Czyli dokładnie taki sam jak oryginał. Bo w którym miejscu on niby straszyl?

ocenił(a) film na 6
2ck

Obejrzałem tylko dla efektów 3D i nawet one wypadły dość blado.Co do filmu to nie nazwałbym go horrorem,tylko jego zwykłą parodią.

ocenił(a) film na 3
2ck

Oryginał o 1000 kroć lepszy. Nie polecam :(