PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30976}

Polubić czy poślubić

Fools Rush In
6,5 9 670
ocen
6,5 10 1 9670
Polubić czy poślubić
powrót do forum filmu Polubić czy poślubić

Podobał mi się, choć mało w nim humoru. Oceniam film na 8.
Ah..Matthew w tej produkcji ani trochę nie przypomina Chandlera z ''Przyjaciół'', co oznacza, że nie jest byle jakim aktorem.

ocenił(a) film na 8
lemontree10

Ja też, muszę się przyznać, zaczęłam oglądać ten film tylko ze względu na Matthew Perry. :)

ocenił(a) film na 9
lemontree10

właśnie zabieram się za ten film, również ze względu na Chandlera (bo mam od początku roku szkolnego ogromną fazę na 'Friends'), ale 'Polubić czy poślubić' widziałam już kilka lat wcześniej, wtedy strasznie mnie ujęło. za chwilę sprawdzę, czy za drugim razem też zdoła.
:)

ocenił(a) film na 7
kiki222

I jak, zdołał?

ocenił(a) film na 9
astat_2

oj tak, jak widać, oceniłam maksymalnie. Urok Salmy i Matthew w jednym filmie to coś świetnego. :) I wcale nie takie banalne.

ocenił(a) film na 6
lemontree10

i ja również obejrzałem ze względu na Chandlera

ocenił(a) film na 7
lemontree10

Nie przypomina Chandlera? Moim zdaniem gdyby imię postaci granej przez Perrego zamienić z Alex na Chandler to film mógłby być spin-off'em Przyjaciół. Charakterystyczne żarty, z których najczęściej śmieje się tylko sam bohater, gra ciała, mimika twarzy i gesty - dla mnie identyczny Chandler ;)

lemontree10

1:1 chandler, co Ty mowisz! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones