PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503386}

Pomniejszenie

Downsizing
5,3 35 500
ocen
5,3 10 1 35500
5,8 26
ocen krytyków
Pomniejszenie
powrót do forum filmu Pomniejszenie

Na film Pomniejszenie wybrałam się z nadzieją na lekką komedie idealną na sobotni wieczór, co wskazywał zwiastun filmu.
Niestety od momentu pojawienia się Wietnamki, patrzyłam tylko na zegarek z nadzieją na napisy końcowe. Dawno żadna postać w filmie mnie tak nie irytowala, jak ta kobieta. Dla mnie zupełnie niepotrzebny motyw, który zepsuł mi odbiór filmu.
Nie wspominając już o tym, że sceny ze zwiastunu z butelką vodki nie było wcale....
Samo przesłanie filmu o szukaniu celu w swoim życiu do mnie nie przemówiło.
Sceny, w których było można się pośmiać było niewiele.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem filmu w kinie to nie polecam. Straca czasu i pieniędzy.

ocenił(a) film na 6
Paula_96__

Film wprawiał trochę w zakłopotanie, bo po śmiesznej scenie zaraz była smętna muzyka i robiło się smutno, a głupio się tak śmiać gdy jakaś tragedia się dzieje. Jednak jakby spojrzeć z dystansem to całkiem przyjemnie się to oglądało. Sama nie wiedziałam, że to skończy się na dramacie, zwiastun jak zwykle pokazywał co innego, ale do połowy mieliśmy ubaw :)

Paula_96__

"Nie zawiodłam" to skąd taka niska ocena?

piopio

Brak emotki wskazuje na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 7
Paula_96__

Tak, też myślałem, że będzie lepszy. Tak jak wiele osób pisało trochę o niczym. Aczkolwiek czasami wydawało sie, że już już zaczyna być lepiej i znowu przyhamowanie i tak kilka razy. Ale generalnie napewno nie był to film z którego miałbym wyjść z kina w trakcie, bo trochę zaciekawiał co pewien czas. Ale napewno gorszy od wielu bardzo dobrych filmów payna.

ocenił(a) film na 6
Paula_96__

Tak to jest jak się lubi proste kino dla prostych ludzi i nie wie się jaki typ kina tworzy ten reżyser :D

Paula_96__

Mogli się skupić na dobrym scenariuszu a nie na sianiu eko-propagandy

ocenił(a) film na 4
Paula_96__

dokładnie tak, sceny z butelką Absoluta nie było w ogóle, ten pomysł z końcem świata i te sekciarskie wypociny były żenujące. Dawno żaden film mnie tak nie wynudził i nie zawiódł. Przepis na film był prosty, to miała być lekka komedia z przymrużeniem oka. Można było już poruszyć tematy jak gospodarka, wybory. Poruszył to przecież pan w barze i omal nie dostał po mordzie. A to przecież dużo przyziemniejsze i teraźniejsze niż budowa schronu i inne głupoty.... Ta Wietnamka też znalazła się w filmie bez celu.

ocenił(a) film na 10
Paula_96__

Paula, jutro cię widzę w punkcie szczepień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones