PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546}
6,1 6 457
ocen
6,1 10 1 6457
5,0 4
oceny krytyków
Poniedziałek
powrót do forum filmu Poniedziałek

Ciżęko się ogląda. O ile "Wtorek" dało się obejrzeć to "Poniedziałek" kiepski. Jedyna zaletą tego filmu była gra Pawła Kukiza. Dialogi do bani. Zmeczyłam się oglądając ten film

ocenił(a) film na 7
daria150

Film mial byc ciezki i taki byl. co do dialogow to podobno byly na freestylu. ja daje 7/10

użytkownik usunięty
marcelos30

Co?! Do ciężkiej K...y? To jest film na 8/10. Ciężki mocny - pokazujacy syf i beznadziej prowincji. Pozatym świetny Bolec i Kukiz którzy w zasadzie sami robili dialogi (np. to o zębie).

To jest Genialny film! Kolego, wtorek to był wypadek przy pracy - trudno powiedzie czy dobrze czy źle że nie nakręcili całego tygodnia!

ocenił(a) film na 7

Powiedziałbym jednak, że "Wtorek" jest lepszy. Oglądałem najpierw co prawda "Poniedziałek", ale wszystkie wątki były słabiutkie, film był właściwie nijaki - ni to ciężki, ni to lekki. Śmieszny to już na pewno nie był. Role w filmie "Wtorek" dużo lepsze, poza tym cały film uratował dodatkowo Jerzy Pilch - chyba najlepsze dialogi, jakie słyszałem, będące jednocześnie rozważaniami filozoficznymi na temat relacji damsko-męskich i nie tylko. Oba filmy są świetne, ale "Wtorek" lepszy, dlatego oceniam "Poniedziałek" 6/10, ale "Wtorek" 9/10.

ocenił(a) film na 7
underground73

"Wtorek" był dodatkowo wzbogacony elementami komediowymi i można było się pośmiać, ale humor z filmu "Poniedziałek" jakoś do mnie nie trafił.

ocenił(a) film na 6

Poniedzialek byl dobry mneij wiecej do polowy. Wszystko w nim bylo zajebiste - humor, teksty i fabula. Ale niestety, jak juz wspomnialem tylko do polowy :( Bo jak pozniej zaczela sie tan noc i padal deszcz, to juz mi sie kompletnie nie podobalo :/
Ale film oceniam na 6/10. Wtorek byl duzo lepszy i napewno smieszniejszy :)

użytkownik usunięty
daria150

Zbulwersuję przedmówców, ale moim zdaniem to Poniedziałek był lepszy, i to znacznie lepszy. Poważny film, zwarta fabuła. Wtorek jest nie tyle komediowy, co niepoważny, a to zupełnie co innego. To bardziej zabawa w film służąca między innymi temu, by w epizodach pokazać kilka znanych twarzy - rzadko kiedy związanych zawodowo z aktorstem, co filmowi niestety na dobre nie wychodzi. Poniedziałek - 7/10, Wtorek - 5/10.

ocenił(a) film na 1

dla ,mnie to porazka a nie film dałem 1 bo jest beznadziejny te marne dialogi i beznadziejne sceny a najgorsza jak zarł hamburgera przez 10 minut tylko nic tylko to syf a nie jedzenie i takie tam zuł go jakby była to guma a na koniec po 10 minutach męczenia tematu wyrzucił resztki na ulice
a co do wtorku to film jest spoko smieszna komedia ale do tego badziewia nie ma co porównywac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones