PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493486}
5,8 4 232
oceny
5,8 10 1 4232
7,3 6
ocen krytyków
Pontypool
powrót do forum filmu Pontypool

Działa na wyobraźnię

ocenił(a) film na 7

Niby horror, ale mało tu biegających potworów. O najkrwawszych wydarzeniach w miasteczku dowiadujemy się głównie z telefonicznych rozmów radiowców z naocznymi świadkami wydarzeń. Ciekawa konwencja filmu i jak już wcześniej ktoś pisał, to wystarczy żeby stworzyć wciągający klimat. Do tego nawet inteligentne dialogi!
Filmwebowym krytykom tego filmu na pewno brakuje wyskakujących z za rogu zombie. Ale niektóre filmy po prostu bazują na wyobraźni widza i należy doceniać te obrazy, w których ten zabieg się udał. Inna sprawa, że niektórzy widzowie mogą nie być przygotowani do takiego wysiłku.
Moja ocena to silne 7.

ocenił(a) film na 10
rosky

Film polece ale nie dla wszystkich. Tu bardziej boicie się własnej wyobrażni a ta pracuje na najwyższych obrotach. Kto chce zobaczyć zombie cięte piłą to wyjaśnie to nie ten rodzej filmu. Tu człowiek oglądający w nocy się naprawde boi. Strach czegoś nieopisanego czego nie da się racjonalnie wyjaśnić. Sam film inny od wszystkiego. To trzeba zobaczyć

ocenił(a) film na 6
pisul

Dobry pomysł. Film oglądało się świetnie gdzieś do ok 50 minuty, ale niestety druga połowa zaniża ocenę filmu.

ocenił(a) film na 6
rosky

Gdyby od początku do końca film był utrzymany w konwencji pierwszej połowy dałbym więcej gwiazdek, ale ten sposób rozprzestrzeniania się zarazy... WTF? Kompletnie mi to popsuło odbiór.

ocenił(a) film na 7
rosky

Film prosty bez fajerwerkow ale mocno mnie wciagnal. Poczatek swietny pozniej juz bylo tylko dziwniej, pogubilem sie troche w tej historii.
Dsje mocne 7 bo ten film to ewenement.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones