PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115042}

Popatrz na mnie

Comme une image
6,8 1 165
ocen
6,8 10 1 1165
Popatrz na mnie
powrót do forum filmu Popatrz na mnie

kolejne pretensjonalne męki egzystencjalne grupy francuzów ilustrowane winem, kawą, bagietką, zdziwionym wydymaniem ust i (żeby było jeszcze piękniej i mądrzej) pieśniami Shuberta, które wyje jedna taka gruba i rozhisteryzowana baba. Nie dajcie sie nabrać!!!

ocenił(a) film na 9
mindgames

eeeetam, czy naprawde egzystencjalne?... nie sądzę, by twórcy mieli nawet takie ambicje...
faktycznie, towarzystwo pokazane na ekranie JEST bandą pretnensjonalnych buców. ale właśnie takich buców portretuje nam Jaoui. I jest to naprawdę niezła socjologiczna obserwacja.

Bohaterów poznajemy przy okazji prostych sytuacji codziennych, nie jesteśmy bombardowani ich wynurzeniami - nawet, do cholery, nie wiemy o czym są ksiązki, które napisali bohaterowie.
a jak już pojawiają się czyjeś "głębokie przemyślenia", to są raczej przedstawione w zabawnym kontekście i wyśmiane.

a jeśli komuś ze względów estetycznych przeszkadza tusza bohaterki czy odrobina muzyki klasycznej - no to sorry winnetou...

no i śladu bagietki!!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones