PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547275}

Poprawczak

Dog Pound
7,3 13 112
ocen
7,3 10 1 13112
Poprawczak
powrót do forum filmu Poprawczak

Film zrobil bardzo dobre wrazenie, ale pozostaje niedosyt... Akcja wciaga od samego poczatku i trzyma w napieciu przez caly seans. Gra aktorska stoi na dobrym poziomie. Calosc wypada naprawde dobrze, ale... no wlasnie, zawsze musi byc jakies ale... Mi sie niestety nie spodobalo zakonczenie... jak dla mnie wygladalo to, jakby nagle film zostal obciety... moze to mialo byc otwarte zakonczenie, takie okno dla dalszych czesci, w kazdym badz razie zabraklo mi jakiegos konkretnego zakonczenia, konkluzji.... szkoda, bo pozostal duzy niedosyt.... jednak zdecydowanie polecam 7/10

ocenił(a) film na 8
Bambim

zakończenie pozostawia niedosyt... film świetny!

ocenił(a) film na 8
ja52

Chłopaki pokazali kawał talentu aktorskiego w tym filmie.

użytkownik usunięty
Bambim

Zgadzam się, film ma dziwne zakończenie. Ale dobry, bo wciągnął mnie...

Bambim

Wydaje mi się że w zakończeniu chodziło o to że tylko Butch mógł wsypać tego strażnika co zabił Angela, dlatego podczas zamieszek ten Maks go wystawił a strażnicy bez świadków mogli go zabić. Davis podciął sobie żyły więc już nikt więcej nie mógłby go wkopać, no może poza tym Maksem ale on sie chyba z nimi dogadał. Film ogólnie kozak.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones