PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747}

Porachunki

Lock, Stock and Two Smoking Barrels
7,9 110 703
oceny
7,9 10 1 110703
7,6 30
ocen krytyków
Porachunki
powrót do forum filmu Porachunki

POMOCY !!!

ocenił(a) film na 9

Chodzi mi o wersję filmu z lektorem.
Pierwsza scena gdzie Statham handluje na ulicy błyskotkami, w jednej z wersji zaczyna (mniej więcej) słowami: " Oddzielmy gapiów od kupujących...", a w drugiej wersji "Kto kupi ten nie głupi...".
I mam pytanie, czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć wersję nr 1?
Pierwszy raz oglądałam z napisami, a drugi właśnie z tym lektorem i to była bardzo dobra wersja. A teraz niestety nie mogę jej znaleźć :(

Maniek222

na chomik deka87 jest :) nie można tu linków wklejać więc lipa musisz znaleźć deka87>filmy>polskie z lektorem... > i tam jest

ocenił(a) film na 9
prengacz

Dzięki wielkie :D Już myślałam że tego nie znajdę

ocenił(a) film na 9
Maniek222

Pewnie to ta wersja na zlecenie HBO, czyta Piotr Borowiec. Masz rację najlepsza wersją jak dotąd, lecą bluzgi i dobre teksty. Mam ją na DVD.

ocenił(a) film na 9
snake_plissken84

Na szczęście udało mi się ją zdobyć. Z tym drugim lektorem to już nie jest ten sam film. Produkcje Ritchiego muszą mieć cięty język. Cały urok to dialogi.

ocenił(a) film na 9
Maniek222

No dokładnie. To samo z "Pulp Fiction" i "Wściekłymi psami". Bez tych dialogów to już nie te same filmy.

ocenił(a) film na 8
Maniek222

Kurcze,szkoda,że nie przeczytałem tego tematu przed dzisiejszym ponownym seansem "Porachunków",bo mam wrażenie,że przez tego lektora film wydaje mi się słabszy niż wtedy,gdy ostatnio (parę lat temu) oglądałem. Pewnie wtedy obejrzałem albo z napisami,albo z tym lepszym lektorem. Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones