PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747}

Porachunki

Lock, Stock and Two Smoking Barrels
7,9 110 724
oceny
7,9 10 1 110724
7,6 30
ocen krytyków
Porachunki
powrót do forum filmu Porachunki

Ani zabawny , pseudointeligentny , prosty. Nie wiem czemu ludzie łykają taki badziew.

Seth_fw

'pseudointeligentny' - jakże często używane słowo na fw....

ocenił(a) film na 5
katja_fw

Ale czy powinien byc na 35 miejscu w rankingu swiatowym? To jest kpina.

ocenił(a) film na 5
Pagderic

Zgadzam się...

ocenił(a) film na 10
Pagderic

Bo? W swoim gatunku to arcydzieło, film jedyny w swoim rodzaju. Jak można oceniać filmy bez podziału na gatunki?? Wtedy w top100 nie byłoby żadnego kina rozrywkowego...

ocenił(a) film na 8
Seth_fw

Ależ, nie zawsze chodzi o odnajdywanie tysiąca dróg interpretacji... To jest komedia. Różne gatunki ocenia się według różnych kryteriów. Fabuła to nie jedyne kryterium. Wybacz, że napisałam to jakbyś był leśną purchawką, ale nie umieszczaj więcej takich postów.

ocenił(a) film na 8
yossarian_22

Ja dodam od siebie jeszcze ... AMEN :)

ocenił(a) film na 10
djrav77

I ja też dodam swoje AMEN do wypowiedzi yossarian_22.
(:

ocenił(a) film na 7
yossarian_22

Trzeba mieć mały móżdżek żeby obrażać innych porównójąc ich do leśnych purchawek tylko dlatego że uważają film za niezabawny, pseudointeligentny i dziwią się że ktoś ogląda taki badziew...

Seth_fw

Guy Ritchie zajmuje się robieniem prostej rozrywki dla prostych ludzi, więc nie należy od niego oczekiwać jakiejś finezji ani odrobiny sarkazmu, bo to nie ta publiczność. To tak jakby ekspedient w McDonaldzie zapytał nagle klienta stojącego przed ladą, czy shake'a Gran Marnier czy Cointerau. Guy tego nie robi i stąd jego filmy są łykane masowo. Jak dania z McDonalda...

Cpt_Spaulding

..."z"...

Cpt_Spaulding

Moim zdaniem są to po prostu dobre filmy, przezabawne, ale nie głupie. I porównanie ich do dań z mc donalda to jednak umniejszanie... bo do czego, wobec tego porównać komedie z jimem carreyem, czy lesliem nielsenem?

ocenił(a) film na 9
ola_staszewska

Zgadzam się, bo komedie masowe, to coś w stylu "Los numeros" albo "Lejdis". Skoro "Porachunki" są dla mas, to czemu jeszcze nie widziałem go w Polsacie w piątek o 20:00?

ocenił(a) film na 7
Wooster

Ja oglądałem "Porachunki" na zalukaj zgrane z Polsatu ;)

ocenił(a) film na 9
Cpt_Spaulding

z takim niszowym podejściem dziwie się że filmy o Bondzie oglądasz od początku do końca, jak dla mnie Twój komentarz to "hipsterskie pierd..." nic więcej. Film jest rewelacyjny i basta.

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Harde frazesy ambitnych widzów.

ocenił(a) film na 9
Cpt_Spaulding

a mi film bardzo przypadł do gustu i nie nudziłem się oglądając ten film... jest to komedia kryminalna, dlatego nie spodziewałem się w tym filmie dramatyzmu, czy moralistycznych scen, nie każdy dobry film taki musi być, bo to tak jakby powiedzieć, że dobra jest tylko muzyka klasyczna...

a porównując kino Guya Ritchiego do restauracji, to na pewno nie jest to McDonald... bardziej jest to dla mnie coś typu Grecco, czyli też sieciówka, obsługująca większa grupę ludzi, z mniej wyszukanymi daniami, ale zjedzą tam tylko ludzie lubiących kuchnie grecką...
Guy Ritchie robi filmy, które mają przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią brytyjskie kino kryminalne, nie amerykańskie i nie akcji, ale tylko to jedno specyficzne...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Seth_fw

Bo gusta są różne.
Mi się też nie podobał, ale... każdy ma prawo do swojego zdania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones