PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655799}

Porachunki

The Family
6,6 45 292
oceny
6,6 10 1 45292
5,6 7
ocen krytyków
Porachunki
powrót do forum filmu Porachunki

a takie filmy trzeba lubieć. Nie jest to komedia z beką co 5 minut. Humor jest subtelny sam
scenariusz typowo amerykański gonili go i.... zobaczcie to dalej sami . Robert De Niro, Tommy Lee
Jones ten duet trzeba zobaczyć. Polecam

ocenił(a) film na 9
PazurCezara

Tak, fajnie zgrzytało między nimi, w ogóle cały film był dobrze zagrany, nawet dobrze wypadła rola młodego. Czuć też sprawną reżyseria, ogólnie to bardzo dobra czarna komedia sensacyjna. 8/10

ocenił(a) film na 9
OmniModo

Mała korekta, po tym, jak obejrzałem sobie go drugi raz. Uważam, że to rewelacyjny film więc 9/10

OmniModo

Uważam że to owszem mógł być świetny film, z takim tematem i osadą na to wskazywało.

Niestety wyszło słabo z wątkami kompletne zbytecznymi - Jak wątek córki ):

Co do scen komediowych to mam wrażenie, iż silono się na w nich na groteskę niestety z słabym skutkiem ):

ocenił(a) film na 2
buterfly

Dokładnie! Film tragedia. Rodzina socjopatów którym w ogóle nie kibicowałem. Liczyłem że ich na koniec rozstrzelają ale było wiadomo że tak się nie stanie. Córka z jednej strony pokazana jako totalna patologia i psycholka żeby potem rozwijać wątek o nieszczęśliwej miłości i niedokończonej próbie samobójczej. Nooo...mocne te skrajności. Wątek deniro i jego problemy z zanieczyszczona wodą...kurde no...masakra jakaś. Odbieram ten film tak że starali się zrobić luźna śmieszna komedyjke ale problem w tym że tam nie było nic śmiesznego. Silenie się na humor i śmiech ale zabrakło totalnie pomysłu. Zdziwiony jestem zachwytem u wielu uzytkownikow

RideTheWildWind

Ocena już na rottentomatoes ma bardzo krytyczne oceny https://www.rottentomatoes.com/m/the_family_2013 - Widocznie tylko na Filmwebie oceniany jest w większości pozytywnie, mnie osobiście rozczarował szkoda tylko świetnych aktorów cóż i im zdarzają się słabe produkcie, a nawet gnioty.

ocenił(a) film na 10
OmniModo

Ja się z Tobą zgadzam całkowicie! Fajny, dobrze skonstruowany film. Tu niektórzy wiesz, spinają sie wielce i chcą odstawiać "wybitnych krytyków" "gardzących lekkim kinem", jakby to kino musiało w kółko produkować ciężkie "poważne" tematy...

PazurCezara

lubić*

ocenił(a) film na 10
PazurCezara

Całkowicie się zgadzam. To samo tłumaczę ten film niektórym narzekającym smutasom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones