PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8790}
7,3 241 983
oceny
7,3 10 1 241983
5,1 18
ocen krytyków
Poranek kojota
powrót do forum filmu Poranek kojota

Wróciłem sobie ostatnio do Poranku Kojota, jak zwykle nie mogę tam przetrawić gry aktorskiej Milowicza i
Rosińskiej, są na maxa sztuczni. Za to na plus Huk, Józefowicz, Bugaj i Dedek, Stuhr poprawnie, nie mam do
niego jakichś większych zastrzeżeń, Poranek Kojota jak i Chłopaki nie płaczą to udane filmy Lubaszenki,
gorzej z E=mc2, mało to było niestety śmieszne w porównaniu z tymi dwoma.

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

Niektórzy aktorzy rzeczywiście sztuczni, z główną bohaterka na czele. Ale są też kreacje bardzo dobre zwłaszcza na drugim i trzecim planie. Poza tym wiele postaci jest świetnie napisanych - charakterystycznych, groteskowych i zabawnych, a przy tym dobrze pasujących do całości :)

ocenił(a) film na 9
Mateo_SF

zgadzam się z Tobą :) ale ta trochę "sztuczna" gra niektórych aktorów w tym konkretnym przypadku wogóle nie przeszkadza mi w pozytywnym odbiorze tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

A Sulej? On był po prostu świetny! :D

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

Rosińska i Milowicz faktycznie sztuczni na maksa, to lepiej już grał ten niedowidzący mięśniak - brat Dedka. Film fajny, a Józefowicz prima zort w roli komediowej

majka1706

Właśnie leci na TVN i stwierdzam, że Rosińska jest bardziej drewniana niż Grzegorz Rasiak.. Dramat po prostu..

ocenił(a) film na 6
bright_sky

Ale film w dechę znów się uśmiałem tylko te reklamy dramat. Zdążyłem się umyć na pierwszej przerwie reklamowej - drugiej niestety nie wytrzymałem :-(

bratmat

No film jest mega :) to fakt! A Milowicz jako brylant wymiótł ;D

Mateo_SF

To tam była jakaś gra aktorska? Nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 2
Mateo_SF

Gra aktorska na poziomie żenującym. Niektóre teksty niezłe, ale drewno aktorów jest trudne do przetrwania. A Milowicz w tym filmie powinien być przykładem pokazywanym w szkołach filmowych jak nie powinno się odgrywać ról. W trudnych sprawach przypadkowi aktorzy są przykładem w porównaniu do tego typa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones