PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8790}
7,3 241 844
oceny
7,3 10 1 241844
5,2 18
ocen krytyków
Poranek kojota
powrót do forum filmu Poranek kojota

Rozczarowanie...

ocenił(a) film na 5

Teksty z tego filmu przewijają się wszędzie i same w sobie nie są złe, może dlatego liczyłem na więcej, bo niestety oglądając film powodowały u mnie tylko przelotny uśmiech związany w rozpoznaniem znajomej frazy.

Rzadko zwracam uwagę na ten aspekt filmu, bo mam o nim niemal zerową wiedzę, ale DREWNIANE AKTORSTWO w tym "dziele" rzuca się tak skrajnie w oczy, że kompletnie psuje całe wrażenie. Zupełnie inaczej sobie ten film wyobrażałem, ocena na filmwebie bardzo wygórowana (chyba z sentymentu)...

Blank_Planet

Zabierałam się za ten film dość długo, ale teraz wiem, dlaczego - po prostu spodziewałam się rozczarowania i niestety, moje obawy się spełniły.

Ten film jest sklasyfikowany jako komedia, a ja zaśmiałam się tylko raz... Cztery oczka jedynie ze względu na Stuhra.

ocenił(a) film na 9
Purslane

Poczucie humoru jest objawem inteligencji. Powinnaś czuć niepokój.

ocenił(a) film na 9
Blank_Planet

Ciężko sobie uswiadomić że to wlaśnie ten film wspólnie z Chłopaki nie płaczą wprowadził do obiegu wiele z tych "tekstów przewijających się wszedzie ?"
Dlatego wydają Ci się już suche, w końcu w obiegu są bez mała - 15 lat! :)

ocenił(a) film na 6
Blank_Planet

U mnie rozczarowania nie ma, ale mam podobne odczucia. Teksty historyczne i funkcjonujące w zyciu codziennym np. szef wszystkich szefów, " jestem zbyt młody i przystojny, aby za to płacić" są największą zaleta filmu. Film wyrażnie słabszy do wcześniejszych "Chlopaków nie płaczą", choćby z powodu kumulacji zdrewniałego aktorstwa. W Chlopakach zdrewnialy był tylko Milowicz, tutaj wszyscy. To akurat nie jest wada filmu, ale przesyt takiego uprawniania aktorstwa może niektórym zacząć przeszkadzać. Moja ocena 6,30

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones