PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8790}
7,3 241 961
ocen
7,3 10 1 241961
5,1 18
ocen krytyków
Poranek kojota
powrót do forum filmu Poranek kojota

slaby

ocenił(a) film na 3

Kolejna polska tzw komedia bardziej tragiczna jak smieszna, 3 z litosci...

ocenił(a) film na 8
kamdek

tragiczna to jest twoja wypowiedź, która budzi litość.

ocenił(a) film na 1
kamdek

Ocena 7,3 to kolejny dowód paraliżu umysłowego polskiego społeczeństwa, tak jak 250 milionów odsłon "ona tańczy dla mnie" czy popularność gangu albanii, to jest DRAMAT!

ocenił(a) film na 2
reynewan79

Lepiej bym tego nie ujął.

ocenił(a) film na 5
reynewan79

No niestety, takie mamy teraz czasy, takich ludzi, takie intelekty itd...

ocenił(a) film na 9
reynewan79

Sparaliżowany umysłowo to jest ten kto porównuje Poranek Kojota do Gangu Albani albo Ona tańczy dla mnie... Ludzie to jest komedia, lekka, niespomplikowana KOMEDIA....

ocenił(a) film na 1
mocherman

nie będę sobie przyklaskiwał, ale te porównania są jak najbardziej na miejscu, tak samo gdybym porównał KOMEDIĘ! "Żywot Briana" Pythonów, do Braci Karamazow Dostojewskiego, czy 9 symfonii, albo obrazu Hieronima Boscha, niby kompletnie odrębne rzeczy, które jednak można spiąć klamrą o nazwie ARCYDZIEŁA! A poranki kojota, operacja koza, rób swoje ryzyko twoje, e=mc2... można tylko porównać do disco-polo, filmów Uwe Bolla, młode wilki 1/2 itp. czyli do innego GOOWNA.

ocenił(a) film na 2
reynewan79

Amen.

reynewan79

Haha, jak ktos filmu nie rozumie to tak pisze. A sparaluzowani to moze ci co cie robili

ocenił(a) film na 1
draw2276

i tym się właśnie różnią ludzie mądrzy od debili, ja bym nigdy nie obraził twoich rodziców, choćby nie wiem co, to sprawa między tobą, a tobą ;)

ocenił(a) film na 4
kamdek

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones