PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190313}

Posłańcy

The Messengers
5,9 24 057
ocen
5,9 10 1 24057
Posłańcy
powrót do forum filmu Posłańcy

Nie polecam.

ocenił(a) film na 5

Film z gatunku horror, ale nie jest to taki typowy horror jakiego się spodziewałem. Jestem wybredny w kwestii horrorów, ale to tylko dlatego, że fascynuje mnie w horrorach to,
jak potrafią zbudować strach czerpać z samej oprawie audio, budowie scen i napięć, ruchów kamer, ujęciami i takimi szczegółami zamiast zasłaniać się głupotami w formie
scen, gdzie wychodzą jakieś zmierdzone postacie ze ścian lub chodzą po sufitach, itp. Dlatego właśnie nie polecam tego tytułu, bo według mnie jest to horror bezpłciowy, nie
posiadający w sumie niczego porywającego ani chwytającego, co by potrafiło nieźle przestraszyć widza. 5/10. Nie zmienia to faktu, że komuś innemu może akurat ten film się
podobać i sprawiać, że będzie wystraszony do bladości.

ocenił(a) film na 7
Note

Jakie twoim zdaniem sa jedne z najlepszych horrorów-chodzi mi o tytuły?

ocenił(a) film na 3
Note

Zgadzam się, film niby spoko aczkolwiek nie straszy jak powinien> Te "stwory"/"zjawy" czy jak to nazwać, sztuczne do bólu, gdyby ich nie było i ktoś postarałby się zbudować napięcie ruchami kamer, światłem itp. film mółby być na prawde fajny:) Niestety film przekąbinowany jak "Nie bój się ciemności":(

ocenił(a) film na 7
Note

Podaj mi te horrory warte uwagi chętnie sprawdzę

Note

Film do gniotów nie należy, nudny nie jesy, ale nie straszy jak powinien.

Nuno33

To w każdej części te Rollinsy? :P
No w dwójce taka rodzinka farmera Rollinsów :P
No a tak to film nie straszny :P
Tylko śmieszny :D

ocenił(a) film na 4
Note

Ano pełna zgoda, od naprawdę dobrych horrorów oczekuje się tego odpowiedniego audio, klimatu, kamery, napięcia i strachu, dlatego ten film dobrym horrorem napewno nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones