PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1169}
7,5 143 976
ocen
7,5 10 1 143976
7,7 31
ocen krytyków
Poszukiwany, poszukiwana
powrót do forum filmu Poszukiwany, poszukiwana

BAREJA

ocenił(a) film na 4

Za samo nazwisko Bareji punktował nie będę , 4/10 więcej nie dam

Hawi

A nie daj:) Inni dali;]

ocenił(a) film na 9
Nephi

Dokładnie!

ocenił(a) film na 9
Hawi

obejdzie się

ocenił(a) film na 8
Hawi

To jest prawdziwe polskie kino, a nie to co dzisiaj nam serwują. Takie filmy to się z przyjemnością ogląda. I do tego turla ze śmiechu. "Zawartość cukru w cukrze", "Mój mąż z zawodu jest dyrektorem", czy scena z zagospodarowaniem przestrzeni, gdzie budynek mieszkalny został zamieniony ze stawem. A prezes i tak pieniądze za zmiany w projekcie dostał. :D Film wymiata!

ocenił(a) film na 9
robert163

Dokładnie! Przemysł terenowy w "terenie", film jest super, gość napisał ten post chyba tylko po to żeby zwrócić na siebie uwagę

ocenił(a) film na 9
krakus1985

Chyba tak, poza tym zauważ, że gościu się wogóle nie odezwał.

ocenił(a) film na 5
Hawi

Dokładnie. Kult Barei w tym filmie zadziałał.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Avatar z elfami dużo tłumaczy.

ocenił(a) film na 5
Alex_Tyler

Proszę nie szufladkować.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Chodzi mi o to, że często kiedy spotykam osoby z takimi avatarami to zyją we współczesnym świecie fantasy, WoWa, Warhammera, mangi, anime itp. nie znając przy tym Polski za PRL, tych realiów i ogólnie ze słabą wiedzą na temat historii, zwłaszcza tej XX wieku.

ocenił(a) film na 5
Alex_Tyler

Widzisz, mówiłem ci żebyś nie szufladkował. Uwielbiam filmy pana Barei, lecz nie każdy jeden musi przypaść mi do gustu.

ocenił(a) film na 9
Hawi

ja tam Cię rozumiem, akurat ten film to mój ulubiony Barei, ale jest wiele takich co wcale mnie nie powala na kolana, nie śmieszą poprostu, tu podczas każdego oglądania sie wręcz zawsze usr...am

ocenił(a) film na 9
Hawi

Tępyś gimbusie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones