PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1169}
7,5 143 994
oceny
7,5 10 1 143994
7,7 31
ocen krytyków
Poszukiwany, poszukiwana
powrót do forum filmu Poszukiwany, poszukiwana

Żeby dzisiaj Polscy reżyserzy kręcili takie komedie,naoglądają się Amerykańskich produkcji i kręcą
debilizmy,przykład Och Karol 2,Kac Wawa,arcydzieła nawiedzonych Polskich anty reżyserów.

ocenił(a) film na 8
tomek1973_2

Zgadzam się , polskie kino jeśli chodzi o komedie kuleje i to bardzo , bzdury do kwadratu , obejrzę kolejny raz Poszukiwany , poszukiwana dziś na tvn :-)

ocenił(a) film na 9
nathalie34

Nie tylko komedie,całe Polskie kino jest nieudolne,najlepsze filmy to lata 80 i 90.
Super komedia dla całej rodziny,pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
tomek1973_2

No tak , coś w tym jest , "Komedia małżeńska " też była super i " Kogle mogle ".Uwielbiam ,dużo by wymieniać , pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 9
tomek1973_2

poszukiwany, poszukiwana to akurat 70s. Dokładnie 1973.

ocenił(a) film na 7
tomek1973_2

Racja... zamiast kręcić jakieś bzdety powinni tę kaskę przeznaczyć lepiej na cyfrową rekonstrukcję starszych polskich produkcji. Miłośnicy kina lepiej na tym wyjdą :)

użytkownik usunięty
tomek1973_2

och Karol nie jest inspirowany kinem amerykańskim

tomek1973_2

Akurat jeden z niewielu filmów Pana Barei który nie do końca mi odpowiadał :)

ocenił(a) film na 9
buterfly

Tępaś.

Alex_Tyler

Oj tylko na tyle cie stać? - Chętnie wysłucham twojej opinii na temat filmu o ile potrafisz to zrobić.

ocenił(a) film na 9
buterfly

Chodzi mi o to, że często kiedy spotykam osoby z takimi avatarami to zyją we współczesnym świecie fantasy, Sci-fi, WoWa, Warhammera, mangi, anime itp. nie znając przy tym Polski za PRL, tych realiów i ogólnie ze słabą wiedzą na temat historii, zwłaszcza tej XX wieku.

Alex_Tyler

Radzę jednak nie oceniać innych po avatarach :) - Akurat oglądam różne gatunkowo filmy chociaż fakt często jest to kino fantasy i sf, jednak oglądam również komedie i to z czasów PRL.

To jednak ta komedia mnie nie zachwyciła, historia jest jednak dość niestety przeciętna oczywiście to jest moje zdanie i masz prawo do odmiennej opinii.

Tylko zamiast rzucać na samy początku epitetem, najpierw proponuje poznać opinie drugiej osoby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones