PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150529}

Potęga miłości

Dawn Anna
6,5 284
oceny
6,5 10 1 284
Potęga miłości
powrót do forum filmu Potęga miłości

Poruszający

ocenił(a) film na 7

Świetna kreacja Debry Winger i ogromnie poruszająca historia zwykłej amerykańskiej rodziny zmagającej się z tragediami choroby i historii [tutaj będzie enigmatycznie bo zakończenie nie powinno być zdradzone ani nawet lekko wyjasnione]. Na pewno to trochę 'chick flick' ale jednak unika sentymentalizmu rodem z Hallmark czy [bliżej domu] polskich telenowel. Rodzina jest pokazana z wyczuciem i niejeden raz złapałam się na tym że chciałabym być częścią takiej gromadki - nie idealnej ale kochającej się i wyrozumiałej. Dobrze zrobiony wyciskacz łez. Polecam.

ocenił(a) film na 10
oktaryna

przypomina mi trochę 'Silkwood' - i równie mało ludzi go najwyraźniej oglądało:/ a szkoda, bo film naprawdę dobry..

ocenił(a) film na 8
oktaryna

Właśnie obejrzałam. Z początku niepozorny, ale w miarę, jak akcja się toczy, daje do myślenia. No i oparty na faktach. Naprawdę poruszający.

ocenił(a) film na 8
serene5

Ja również przed chwilą skonczylam oglądać, czekałam do samego końca, bo z zamieszczonego tu opisu nie wynika że film jest oparty na faktach, a ogladajac takie wlasnie mialam wrazenie. Sprawdziłam to jeszcze dokładnie na internecie i rzeczywiście jest to prawdziwa historia Dawn Anny. Mysle, że warto tworzyć adaptacje filmowe tak wspaniałych histori. Potwiedza sie tu stwiedzenie, że życie pisze najpiękniejsze scenariusze. W tym przypadku jest to poruszający i dający do myślenia temat rodziny, więzi i przede wszystkim prawdziwej miłości. Jak bardzo potrzeba nam teraz (choć może nie znajdujemy sie w aż tak cięzkich sytuacjach) takich odwołań i wzorców... Szkoda więc, że film cieszy się niedużą oglądalnością ale może zmieni się to po wyemitowaniu go na polsacie (plus dla stacji) ;) Tak więc dla szukających wzruszenia i przemyśleń ale także dla wszystkich innych jak najbardziej polecam ten film. :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones