PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 093
oceny
7,5 10 1 33093
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

Wiem, że wszyscy kojarzą Paula z serią "Wszyscy i wściekli". Ja obejrzałem tylko pierwszą cześć,
temat filmu jakoś mnie nie poruszył. Natomiast "Potęga strachu" to jednak dzieło większego
kalibru, film, który przeszedł bez echa, a teraz nieważne jak groteskowo to zabrzmi, zapewne
zacznie żyć własnym życiem. Znakomity thriller.

ocenił(a) film na 9
killer83_2

Nic dodać, nic ująć. Ja również uważam, że "Potęga Strachu" to najlepszy film z Paulem Walkerem i tak jak piszesz - przeszedł bez echa. Co najdziwniejsze, ilekroć rozmawiałem z moimi znajomymi o tym aktorze i serii "Szybkich" to nikt nie kojarzył Paula Walkera z rolą w "Potędze Strachu", a jest to absolutnie świetny film godny obejrzenia.

killer83_2

Wlasnie obejrzalem sobie ten filmik i musze przyznac, ze takiej adaptacji komiksu czy pomyslu na komiks dawno nie widzialem. Mysle jest godnym rywalem dla Sin City przez ktory zapewne umknal uwadze szerokiej widowni jako wtorny i nie tak rozbudowany. Smierc Walkera paradoksalnie ozywi ten film.

ocenił(a) film na 4
killer83_2

jedyne co dobre w tym filmie to Vera Farmiga

ocenił(a) film na 9
killer83_2

Zgadzam się, naprawdę bardzo dobry film i genialna rola Paula, czekam na Hours, bo jak sam PW stwierdził, to jego życiowa rola. Co do samego filmu genialne nakręcony,aż dziw bierze, jak przeszedł bez echa taki obraz.

ocenił(a) film na 4
sly46

Bo jest słaby, ale jak widać po Tobie śmierć Walkera przysporzyła mu fanów.

ocenił(a) film na 8
balech

Ja go obejrzalam na dlugo przed smiercia Paula Walkera i spodobal mi sie od razu.Dla Ciebie slaby,dla mnie rewelacyjny.A Szybcy i wsciekli to nie moja bajka.

sly46

Polecam HOURS , naprawde dobry

ocenił(a) film na 7
killer83_2

zgadzam się, ze najlepszy - choc i tak nie jest film bez wad, zaczyna sie swietnie, ale im dalej tym gorzej.
Mimo wszystko gdybym miala polecic jakis film z PW to bylby pewnie ten...

coolhanded

Czytając opinie na pewno go obejrze, a na marginesie, nie ma filmów bez wad :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
killer83_2

Własnie skonczylam ogladać 11/10. ZAJE...STY!

ocenił(a) film na 10
killer83_2

Oglądałem go jeszcze przed 4 częścią Szybkich i Wściekłych i zgadzam się co do filmu. Genialna historia a nawet kilka małych w tej jednej dużej. Była historia tych pedofilii,alfonsa,gangsterów i ojca chłopaka. Bardzo podobała mi się praca kamery (czy jak to nazwać).

killer83_2

bez przesady z tą kultowością, gdyby ten paul walker nie wykorkowal to nikt by go nawet nie kojarzyl. ja go nawet po smierci nie kojarze i nie rozpoznaję w filmach

Reksio_gwalciciel

Fajnie, że wciąż go nie kojarzysz, ale po co dzielić się swoją ułomnością na forum? Walker nawet przed śmiercią miał naprawdę dużo fanów za sprawą 'Szybkich i wściekłych'. A 'Running Scared' to zdecydowanie jego najlepszy i najbardziej niedoceniany film.

ocenił(a) film na 8
Reksio_gwalciciel

Jeju,chyba zartujesz?Ja,i nie tylko ja,znalam go zanim umarl,hmm.To ze ty go nie znales nie znaczy ze tak jest ze wszystkimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones