PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31508}

Potwory i spółka

Monsters, Inc.
7,5 213 997
ocen
7,5 10 1 213997
7,4 29
ocen krytyków
Potwory i spółka
powrót do forum filmu Potwory i spółka
ocenił(a) film na 9
Rena39

Wg mnie Shrek nie dorasta do pięt potworom. Może i jest nieco śmieszniejszy (choc jest to dowcip zdecydowanie niższych lotów) to jednak Potwory biją go inteligentną opowieścią i niesamowitą wyobraźnią jeśli chodzi o sam pomysł na uniwersum w jakim żyją bohaterowie.

Coyotman

Rozumiem co masz na myśli, jednakże Shrekowi także nie brak wspaniałych pomysłów. Spójrz tylko, niby oklepany schemat - facet ratuje księżniczkę z opresji, a potem żyją razem długo i szczęśliwie. A jednak wszytko jest stworzone w tak ciekawy i zabawny sposób, że trudno przejść obojętnie obok tej animacji :)

ocenił(a) film na 9
Rena39

Pewnie - Shrek fajnie wywrócił wszystkie znane nam historie do góry nogami. Żebym nie był źle zrozumiany - Shrek jest w porządku, oglądałem wszystkie części i bawiłem się nieźle. Potwory jednak totalnie mnie zaskoczyły, bo spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Poza tym to jeden z pierwszych filmów techniką komputerową (zdaje się drugi po Toy Story w szerokiej dystrybucji)

Coyotman

Mnie również Potwory zaskoczyły w pozytywny sposób ;) Co do techniki komputerowej, zawsze zachwycałam się efektami zarówno w Shreku, jak i w Potworach. Ta dbałość o wygląd postaci i wszelkie szczegóły typu: cień na podłodze czy ruch trawy na wietrze :)

Rena39

No, Shrek jest znacznie gorszy niż Potwory. Ten film wciągnął mnie bardziej. Fajnie, że niedługo będzie Uniwersytet Potworny! ;))

Rena39

nie prawda!
Obie są świetne ;)

krzyhozaur

Pewnie, że obie są świetnie. Jednak Shrek (pierwsza część) to dla mnie animacja nie do przebicia :)

ocenił(a) film na 8
Rena39

Cały pomysł i fabuła Shrek-a jest lepsza od Potwórów.. ale to spór typu które święta - Wielkanocne i Bożego Narodzenia - są ważniejsze. Obydwa filmy konieczne trzeba obejrzeć, wspaniała zabawa !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones