PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8825}

Powrót do przyszłości III

Back to the Future Part III
7,4 158 299
ocen
7,4 10 1 158299
7,4 25
ocen krytyków
Powrót do przyszłości III
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości III

Kogo?

ocenił(a) film na 10

Byście widzieli w roli Martyego w Back to the Future IV? i Doktora?

ocenił(a) film na 9
McFlyPL

Co do Martyego to ciężko wytypować, bo Fox jest nie do podrobienia. Ale jeśli chodzi o doktorka, to - mimo iż Christopher Lloyd, to też aktor jedyny w swoim rodzaju - mam kogoś: Gary Oldman. Uniwersalny, a zarazem charyzmatyczny. Świetny facet.

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Za Martyego może ten aktor z Spaider Man'a? nie pamiętam jak miał na imie

McFlyPL

Tobey Maguire? Mimo, że go lubię to uważam, że Michael J. Fox jest nie do podrobienia ;)

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

A mimo to jego głos podrobili w grze Back to the Future ;)

McFlyPL

Naprawdę? A o tym nie wiedziałam... Ale chyba są jakieś syntezatory głosu. Nie wiem, ale w Mission Impossible 3, agenci używali takiego czegoś i mogli podrobić głos każdego. Nie wiem, czy coś takiego istnieje, czy nie, ale może... ;))

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

Nie nie to nie syntezator ;) po prostu znaleźli jakiegoś faceta który miał głos bardzo podobny do głosu Michaela J.Foxa, troszkę go przerobili (nie znacznie) no i niektórym mogło się wydawać że to sam J.Fox dubbinguje Martyego ;) pzdr

McFlyPL

Oooo, fajnie wiedzieć :) Chyba sięgnę po tę grę, bo jeszcze nie miałam przyjemności w nią grać
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

Można tą grę pobrać z torrent, dam ci link do gameplay z epizodu 1
http://www.youtube.com/watch?v=vwatOcvpVsY
pzdr ;)

McFlyPL

Super. :)) Wow, rzeczywiście bardzo podobny głos. Jutro tą grę sobie ściągnę. Wygląda na ciekawą :D :)
Pozdrawiam :)
.

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

Bardzo ciekawą, przeszedłem całą, jest długa, ma sporo zagadek (trzeba znać angielski) akcja i klimat typowy dla Back To The Future, trzeba zagrać by zrozumieć o co w tym chodzi? pzdr ;)

McFlyPL

W takim razie zabieram się za ściąganie :)
Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 9
McFlyPL

myślę że kto by nie wystąpił zgwałciłby film, ale jeżeli wybierać już mniejsze zło to : Elijah Wood dałby radę, tym bardziej że grał w 2 epizo;) a za doktora nie ma podróbki-christopher lloyd, widziałem doca ostatnio w pirani i nie wygląda źle-dałby radę jeszcze;)

McFlyPL

Nikogo. Jak już robić kolejną częśc, to po prostu wprowadzić nowe postacie, np dzieci Doktora ? a o starych padło by zdanie czy coś w ten deseń albo stazi wypowiedzieli by jedną kwestią.

McFlyPL

ja uważam że należy nie ruszać starej genialnej trylogii, niech nikt nie kręci żadnych nowych wersji tych filmów ani nic takiego.

ocenił(a) film na 9
MateuszS2010

zgadzam się całkowicie. Po co psuć całą trylogię jakimiś nowymi wersjami? Film ma w sobie to coś i niech tak zostanie.

McFlyPL

Christopher Lloyd powinien zagrać Doca, przecież teraz ma tyle lat ile (chyba) miała jego postać, zawsze można go odmłodzić, widziałem np. jakąś reklamę bodajże z 2011 roku w której Lloyd nosił maskę Browna i wyglądał dokładnie jak te x lat temu. Co do Martyego to z wiadomych przyczyn J. Fox odpada i moim zdaniem jeśli w ogóle kontynuacja miałaby powstać to tą postać powinni zostawić w spokoju. Jeśli jednak byłaby konieczność jej wprowadzenia to pasowałby jak już ktoś wyżej zauważył Elijah Wood, jest podobny i ma chłopięcy typ urody tak jak i J. Fox. Dla przykładu w teledysku Beastie Boys - Fight For Your Right (Revisited) wygląda bardzo podobnie. Jakby nie było to ten film to klasyk i podjęcie się kolejnej części może tylko zniszczyć dobrą markę tej trylogii, aczkolwiek świat rządzi się pieniądzem więc kto wie co Nas czeka w przyszłości. Ciekawym pomysłem byłoby jak wspomniał ktoś wyżej wprowadzenie dzieci, Doc mógłby pomagać np dziecku Martyego, nawet Michael J. Fox mógłby się gdzieś przelotnie pokazać.

ocenił(a) film na 10
mytnikarkadiusz

Ostatnio intensywnie myślałem nad ekranizacją w postaci animacji komputerowej, świetnie by było gdyby głosy i aktorzy byli dobrani jak w grze, zwłaszcza gdyby ten film animowany wyglądał jak Przygody Tintina, a fabułą zajął by się sam Robert Zemeckis wraz z Spielbergiem, może nawet Tell Tale miało by jakiś wkład w film, był bym zadowolony ;)

McFlyPL

Nikogo. Wprowadziłbym nowe postacie. Np dzieci doca i martego, a sam doktor i Marty mogli by się pojawić na chwilę na jakiś dialog.

użytkownik usunięty
McFlyPL

Nikt nie zastąpi Foxa i Lloyda, absolutnie nikt.

ocenił(a) film na 9

Dokładnie!

McFlyPL

ja bym wolal remake

McFlyPL

OBY NIKT NIGDY NIE WPADŁ NA POMYSŁ KRĘCENIA IV ALBO REMAKU!

ocenił(a) film na 7
Andy_Meet

Refleks, odpowiedziałeś po 3 latach :D

PanSmith

Odpowiedziałem na wypowiedź sprzed 5 dni. CZYTAMY UWAŻNIE!

ocenił(a) film na 7
Andy_Meet

Ah, sorry :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones