PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8825}

Powrót do przyszłości III

Back to the Future Part III
7,4 158 341
ocen
7,4 10 1 158341
7,4 25
ocen krytyków
Powrót do przyszłości III
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości III

Jak w temacie - ogląda się dobrze, ciekawie, ale tempo już nie jest takie zawrotne, akcji jest jakby mniej, aktorzy trochę zmęczeni już i reżyser też trochę. Niema takich ciekawych intryg jak w części drugiej i wszystko trochę gmatwa się przez tą wizytę na dzikim zachodzie. I jeszcze zakończenie pozostawia niesmak, ta latająca lokomotywa. Jak tam Marty stoi z Jennifer, to powinno zakończyć się. Ale ogólnie film dość dobry, chociaż z całej trylogii to chyba najsłabszy. 6,5/10.

Goro_Gondo

Zgadam się, dało się odczuć, że film zrobiony na siłę, skoro był 21 wiek i lata 60-te, to teraz musi być "dziki zachód", stroje całkiem fajne, ale to za mało jak na ten typ filmu! Ta lokomotywa mająca wynieść w przyszłość doktora z tamtych lat, trochę naciągana, choć samochodów i samolotów wtedy nie było ;)

ocenił(a) film na 8
elmo81

Zgadza się, ale jako "oddzielny" film fajny

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Kontynuacja na przyzwoitym poziomie ale szału "ni ma" .. intryga słabsza i akcji mniej. Masz rację.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Rychło w czas odpisuję, ale tak mnie naszło - największą bolączką końcówki filmu jest dla mnie właśnie ta lokomotywa. Czemu? No bo w jaki sposób Emmet stworzył wehikuł w 1885? Skoro w 1955 miał taki problem żeby zasilić dostatecznie wehikuł to to staje się jeszcze śmieszniejsze.

ocenił(a) film na 10
Vid

Vid, pamiętasz list, który dostał Marty w 1955 roku od doktorka? ze schował auto jak zyl w jaskini, czyli kiedy Marty przeniosl się tym samochodemz przyszłosci do przeszłosci to byly de facto w 1885 roku 2 samochody, jednym wrocil Marty, a drugi został, moze stąd jakas przydatna częśc? I ogolne obejscie jakos tego systemu, choć wiadomo, ze kazda interpretacja na siłę, bo to tylko film, wątpię by rezyser pracował nad logiką

ocenił(a) film na 8
s5001

Tutaj Zemeckis i Gale pogubili się w logice. W I części jest przeszłość i teraźniejszość, w II przyszłość oraz dwie poprzednie strefy. Potencjalnie na II powinno się zakończyć, bo w III znowu przeszłość i to odległa i mieszanie w niej. Rzeczywiście jest to naciągane na siłę, że można powiedzieć ''to już było''. Twórcy chcieli po porostu zrobić trylogię i coś jeszcze na tym zarobić. Nie mieli konkretnego pomysłu i wymyślili dziki zachód. Ja ten film traktuję jak takie dopełnienie...choć niezupełnie potrzebne, albo ciekawostkę. Dobrze, że nie nakręcili IV, bo nie wiem co można by było wymyślić...czasy średniowieczne, czy rok 2055.

Goro_Gondo

Tak samo uważam że najslabsza część ,nie wciaga jak poprzednie filmy .

Ruben_fw

Ja uważam że lepsza niż 2 ale słabsza niż 1. Dwójka miała posępny klimat i mocno bazowała na jedynce a ta część była znacznie bardziej oryginalna.

Goro_Gondo

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 6
kotbury

Masz do mnie jakiś problem? Bo nie wiem, co próbujesz uzyskać, odkopując moje stare wpisy, sprzed niemal 10 lat i wyzywasz mnie albo robisz przytyki. Już Ci pisałem, żebyś przeczytał w słowniku, co znaczy "argumentacja" i podszkolił sposób pisania, to może podyskutujemy. Bo na razie to szukasz zaczepki, a sam nie wiesz, czym chcesz mi dociąć i tylko sam się pogrążasz.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

No to wlasnie po kolei oglądnąłem każdą część i oceniam je odpowiednio 8,7,9 na 10. :) ostatnia część ma wg mnie najwięcej "tego czegoś ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones