PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 341 623
oceny
7,5 10 1 341623
8,2 35
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

Kocham ten film!

ocenił(a) film na 10

Po prostu kocham!
Oglądałam go milion razy i będę oglądała! Uwielbiam tych aktorów, grają doskonale. Muzyka też
jest bardzo przyjemna, uwielbiam lata 80te i 50te.
Zawsze oglądam ten film z wielką przyjemnością i wciąż tak samo śmieję się z tych samych
rzeczy. Jest jednym z moich ulubionych filmów, które nigdy mi się nie znudzą! :)

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

Nic dodać,nic ująć odnośnie Twojej wypowiedzi.Film super tak jak i pozostałe części.Mogę oglądać go bez końca.Do miliona jeszcze mi brakuje:)ale juz nie dużo,pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
StefanekGT_0

Bardzo się cieszę, że się ze mną zgadzasz :)
Haha :) To super, że już nie dużo do miliona :)
W takim razie trzeba dobić do miliarda! ^^

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

Ja nadal z takim razie zapraszam do polubienia stronki :) https://www.facebook.com/powrotbttf

ocenił(a) film na 10
Madeleine29

z wielką przyjemnością ją polubiłam :) dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

Też jestem fanem tego filmu dziwi mnie że jest tak nisko oceniany.Cała trylogiie mozna obejrzez za 1 razem i sie nie nudzi :D po prostu kocham ten film ::D

ocenił(a) film na 10
reoms2

Ja też kocham ten film! :D Mam wręcz świra na jego punkcie! :)
I też dziwi mnie jego niska ocena, bo dla mnie jest to film doskonały! :)

aneta10_04

To właśnie jest w tej trylogii niezwykłe, że oglądając ją po raz enty bawi tak samo dobrze jak za pierwszym razem. :) Zawsze jak zauważę, że leci w Tv staram się ją oglądać. :) Cała trylogia jest ponadczasowa, po tylu latach dalej robi wrażenie.

ocenił(a) film na 10
Legolas

O tak! Widzę, że doskonale się rozumiemy! :)

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

A tak btw. jeśli ktoś jeszcze nie ma płyty z Back to the Future to wszystkie 3 są teraz po tylko 20 zł w Carrefourze! :)
Ja właśnie sobie kupiłam, bo cały czas miałam pobierane wersje ISO, a teraz wreszcie mam oryginalne i jestem niezmiernie ucieszona ^^

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

O jak miło wiedzieć, skuszę się jeśli będzie okazja :) Marzy mi się obejrzeć całą serię na raz.
A co do samego filmu, oglądałem go dzisiaj po raz enty a śmiałem się na głos jak małe dziecko :D To po prostu świetny film :)

ocenił(a) film na 10
prezweb

O tak, cała seria na raz to idealny seans na jesienny wieczór! :)
Gdy pogoda robi się niemiła przyjemnie jest się przenieść do Hill Valley! ^^
Bo Back to the Future to naprawdę świetny film! :) Zgadzam się :)

użytkownik usunięty
aneta10_04

Ja też go kocham ;D

ocenił(a) film na 10

cieszę się :)

użytkownik usunięty
aneta10_04

I dla tego cię zaprosiłem ;D

ocenił(a) film na 10

Z tego też się cieszę ^^
I dziękuję :)

Zapraszam na stronę Madeleine29 na facebooku o naszym ukochanym filmie :)

użytkownik usunięty
aneta10_04

Dzięki ;D

ocenił(a) film na 7
aneta10_04

Cześć. Widzę ze jest tutaj bardzo dużo zwolenników tego wręcz przewspaniałego filmu.
Dziś leci 3 cześć. Ojjjjjjjjjjjjjjj na pewno będę oglądać. :))) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

Też kocham ten film, i w ogóle całą arcywspaniałą trylogię!

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
aneta10_04

Trochę z innej beczki - proszę o pomoc !

Witam, chciałbym podzielić się z wami pomysłem na ciekawy moim zdaniem scenariusz filmu lub temat książki :

8 osób żyjących w różnych miejscach na ziemi w różnych czasach odkrywa, że łączy ich pewna więź w związku z czym mogą się ze sobą komunikować ( ewentualnie mogą się przemieszczać w czasie i przestrzeni aby się ze sobą spotkać, ale wówczas powiedzmy, że każdy może się spotkać tylko z dwoma osobami będącymi najbliżej na linii czasu ). Wspólnie dochodzą do wniosku, że mogą zmieniać bieg wydarzeń i mieć ogromny wpływ na kształtowanie historii naszego gatunku. Postanawiają więc usunąć z kart historii wojny, epidemie, niewolnictwo itp. Ktoś jednak dowiaduje się o tym i postanawia powiadomić przyszłe pokolenia ( przyszłych władców wielkich mocarstw ), że ktoś majstruje przy czasoprzestrzeni. Rozpoczyna się wyścig o utrzymanie pokoju i harmonii a chęcią wykorzystania głównych bohaterów przez żądnych totalitarnej władzy ludzi do własnych celów. W filmie ( książce ) można by dodać wiele odwołań przejawiających się na przestrzeni wieków jak symbole masońskie i różnych innych organizacji, walczących o władzę. Jeśli chodzi o bohaterów to mam następujących kandydatów :

1. 55 r. p.n.e - okres podboju Galii przez Juliusza Cezara - bohaterem jest wódz wioski w Galii, przygotowującej się na atak rzymskich legionów.
2. 1184 r. - Królestwo Jerozolimskie - bohaterem jest Templariusz mieszkający w Jerozolimie.
3. 1615 r. - Florencja - bohaterem jest student astronomii, zwolennik teorii heliocentrycznej.
4. 1781 r. - USA - bohaterem jest mieszkaniec Bostonu, uczestnik walk o niepodległość Stanów Zjednoczonych.
5. 1875 r. San Francisco - bohaterem jest prawnik, broniący czarnoskórego mężczyzny, niesłusznie oskarżonego o morderstwo.
6. 1944 r. Paryż - bohaterką jest trzydziestodwuletnia francuska, kierowniczka Muzeum Luwr w czasie niemieckiej okupacji oraz członkini francuskiego ruchu oporu.
7. 2016 r. Nowy Jork & Londyn - bohaterem jest czterdziestoletni czarnoskóry naukowiec, astrofizyk.
8. 2090 r. Szanghaj - bohaterem jest przeciętny mieszkaniec dużej metropolii pod koniec XXI wieku, pracownik militarnej korporacji utrzymującej porządek na przeludniającej się Ziemi, na której trwają ciągłe walki o zasoby.

Proszę o wyrażenie waszych opinii na ten temat oraz o ciekawe pomysły mogące udoskonalić lub zmodernizować zarys tej fabuły. Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

Jeden z moich ulubieńców ! Masz kompletną rację ! Świetny film :D

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

AXN pokaże wszystkie części w długi majowy tydzień.

ocenił(a) film na 9
aneta10_04

Bo to świetny film:)

ocenił(a) film na 9
aneta10_04

Zgadzam się w 100 procentach ;) To także moje TOP ;) Jest ich trochę, ale ten - czysty sentyment i uwielbienie do każdego szczegółu ;)

ocenił(a) film na 10
aneta10_04

Każdą część widzialem niezliczoną ilość razy. Zawsze z takimi emocjami jakbym robił to pierwszy raz. Powiedzieć o nich Genialne, to nie powiedzieć nic.... Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones