PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=929}

Powrót do raju

Return to Paradise
7,4 5 310
ocen
7,4 10 1 5310
Powrót do raju
powrót do forum filmu Powrót do raju

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Dobry film godny polecenia ze świetną obsadą, co najważniejsze zmusza do refleksji .

ocenił(a) film na 6
M4jesty

Jakiej refleksji? Jadąc do Anglii wiem, że mogę wypić 2 piwka i pojechać samochodem. Jadąc do Czech wiem, że mogę mieć gramika przy sobie. Jeżdżąc autem po polskim mieście wiem, że mogę jechać 65km/h i żaden foto radar zdjęcia mi nie zrobi. W texasie można mieć spluwę w domu. A oni pojechali do Malezji i kupili tonę haszu za grosiki i byli happy? No więc to jest film o idiotach. Mimo wszystko za poruszenie kilku ważnych tematów daję 6/10.

ocenił(a) film na 8
saper83

Chodziło mi bardziej o sam fakt powrotu i o to czy każdy z nas byłby w stanie się tak poświecić. Oczywiście zgadzam się z tym, że byli idiotami kupując takie ilości narkotyku , nie przewidując konsekwencji .

saper83

w Polsce politrycy kradna miliony sa uklady na gorze i na tych c....nie ma rady .....tajlandja ,malezja ...tak powinni sie rozprawiac ..........pijany jestem to nie pisze juz:P

ocenił(a) film na 6
romano1999

No pewnie, ten malezyjski sędzia powiedział że dzięki temu ich ulice są czyste i bezpieczne, a jeśli oglądałeś film od samego początku to widziałeś ile w tym prawdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones