PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=929}

Powrót do raju

Return to Paradise
7,4 5 310
ocen
7,4 10 1 5310
Powrót do raju
powrót do forum filmu Powrót do raju

Bez większych emocji i uczuć, bez morału, bez życia, bez iskry w sobie, bez happyendu, bez-sensu, bez-nadziejny film!!! Szkoda marnować czas na tak kiepsko zekranizowany niezwykły pomysł na dobry film. Żal mi tych co go kręcili i tych co go tak wysoko oceniają, ponieważ w ogóle nie znają się na kręceniu i nie wiedzą co to dobry film. Szkoda, że zepsuli ten film :( NIE POLECAM!!!

ocenił(a) film na 10
cameronpoe

Rozumiem ze jestes po "filmowce" :p ze obrazasz innych ... pamietaj o gustach (a co za tym idzie o podobaniu) sie nie dyskutuje. Moze wlasnie Ty nie rozumiesz kompletnie o co chodzilo w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
cameronpoe

Bez morału , bez życia, bez emocji? Jeśli to są twoje kryteria oceniania to jak one się mają do Incepcji czy Matrixa, które bez efektów specjalnych by nie istaniały.
Aha i głupotą jest oceniać filmy tylko na 1 lub 10.
Według mnie film co najmniej na 6, poza słabą grą aktorską (szczególnie Anne Heche) film wydaje się całkiem udany.

przemyslav07

Filmu jeszcze nie widziałem, więc nie będę o nim dyskutować, ale co w tym takiego dziwnego jeśli ktoś ocenia systemem binarnym? Szczerze nie rozumiem tych oburzeń. Każdy ma swoją skale i każdy ocenia tak jak chce. Ja też np nie uznaję ocen od 1 do 10 i dlatego oceniam tylko co uważam za wybitnie świetne, lub wybitnie tragiczne.

ocenił(a) film na 8
Brum_Brum_

ocenia "Systemem binarnym"? Chryste... Wróć do gimnazjum kolego o ile już jeszcze w nim nie jesteś...

ocenił(a) film na 9
cameronpoe

Słabiutka wypowiedź osoby którą ocenia Matrix na 10/10, a Szpiega 1/10....

ocenił(a) film na 9
cameronpoe

może ty jakiś inny film oglądałeś...

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Ja się przyznam , że miałem mieszane odczucia po obejrzeniu tego filmu . Dałem 8 ale trochę wtedy na wyrost . Dzisiaj , po głębszej i spokojnej analizie podtrzymuję swoją ocenę .

ocenił(a) film na 7
Walsh75

Dobry film wykonanie też całkiem niezłe chociaż miejscami nudne. Myślałem ze zakończy sie z happy endem xD

cameronpoe

ty znasz się na kręceniu,więc
pochwal się co takiego nakręciłeś

ocenił(a) film na 10
cinnamon666

Z takimi ludzmi nie ma po co wdawac sie w jakiekolwiek dyskusje, przecież celowo wstawiają takie komentarze żeby sprowokować ;)

Starrlight

racja

ocenił(a) film na 5
cameronpoe

ujdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones