PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=929}

Powrót do raju

Return to Paradise
7,4 5 281
ocen
7,4 10 1 5281
Powrót do raju
powrót do forum filmu Powrót do raju

Może ktoś mi opowiedzieć końcówkę od momentu jak sędzia nie zgodził się na zmianę oskarżenia? Niestety nie mogłem dokończyć.
Tak ode mnie to zdecydowanie uważam , że nikt nie ma prawa zatrzymywać tego czego nie wprawił w ruch w odniesieniu do kary śmierci.

ocenił(a) film na 7
ciosina

No to było to mniej więcej tak:
Szeryf wraz z Lewisem wrócili do więzienia, a po pewnym czasie strażnicy zabrali Lewisa na szubienice. Bardzo się rzucał gdy go zabierali (przy okazji bdb gra Phoenix'a), w tym samym czasie Szeryf obserwował go z okna swojej celi i krzyczał by ten go usłyszał "Jestem przy tobie, wszystko będzie dobrze... " itp. Następnie Lewis został stracony ale przez ostatnie sekundy był spokojny widząc i słysząc Szeryfa. Po tym wydarzeniu widzimy scenę, w której John zostaje zabrana na widzenie z Beth - opowiada jej jak to wyglądało. Beth przekazuje Szeryfowi, że zostanie on wypuszczony najdalej za pół roku. Następną i zarazem ostatnią sceną filmu jest spotkanie Johna i Beth na dziedzińcu więziennym.

sic_Butcher

Dzięki.

ocenił(a) film na 8
sic_Butcher

W ostatniej scenie ona wychodzi z pokoju widzen, a on idzie w towarzystwie straznikow, w tym momencie zaczyna padac deszcz... nie sadze zeby sie spotkali, nie bylo takiej sceny. Malo tego, wcale nie jest takie pewne, ze wyszedl z wiezienia po pol roku, mialo to byc "nieoficjalne" jak powiedziala Beth... moze zostal tam na dluzej?
Film bardzo dobry :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones