PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683904}

Powrót na wyspę Nim

Return to Nim's Island
5,8 1 009
ocen
5,8 10 1 1009
Powrót na wyspę Nim
powrót do forum filmu Powrót na wyspę Nim

Bez Abigail Breslin to już jednak nie to samo.. Bindi Irwing nie ma nawet ułamka jej talentu aktorskiego... Historia też się nie klei a Edmund.. w poprzedniej części był to grubawy mieszczuch a nie przystojny poszukiwacz przygód..

Film nie esjt zły ale jednak to już nie to samo... Gdzieś zabrakło tej magii oryginalnej "Wyspy Nim"

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Tak szkoda że tak wiele się różni od poprzedniej części. Ale Edmund mógł schudnąć :D Za to Selkie wymiata :D

skoczek_narciarski

Oryginał też nie ma zbytej magi .

Film który można obejrzeć raz i to wystarczy .

Abigail Breslin jest dobrą aktorką ale patrząc chociażby na na nowy Dirty Dancing, w jej wykonaniu mam wrażenie że niestety dorastając pozbyła się też swoje naturalności .

Nie mówiąc już że nie pasowała do roli i nie chodzi mi o to jak tańczy, ale o to że dziewczyna kompletnie nie czuje rytmu muzyki - A tego nie da się niestety nauczyć to trzeba czuć .

buterfly

Ale co ma jeden film do drugiego nakręconego z 10 lat później.?? Jako dziecko Abigail Breslin była genialną aktorką. Zatracenie pewnych walorów w dorosłości to niestety nic nowego... Raczej norma.

skoczek_narciarski

Zauważ że wypowiedziałem się również do twojego tematu , co do zatracenia się talentu aktorskiego to nie jest to norma .


Są też aktorki które z wiekiem jeszcze bardziej udowadniają że są świetnymi aktorkami , niestety tak u Abigail nie jest - Choć również twierdze że jako dziecko, była bardzo dobrą aktorką .

buterfly

Tak ale nie zgadzam się z tym że w oryginalnej wyspie nim nie ma magii . Jest choć oczywiście rozumiem że nie każdy to odczuje.

Co do dziecięcych aktorów to prawie każdy traci walory które miał, czasem udaje im się kariera w dorosłości ale często po iluś tam latach chudych od czasów dziecięcych ról.

Nie zapominajmy też o szczególnym uroku dzieci i o tym że na dzieci patrzy się bardziej pobłażliwie niż na dorosłych.

skoczek_narciarski

Każdy oczywiście ma prawo do swojej zdania - Dla mnie oryginalna wyspa Nim to film do obejrzenia na raz , nie dostrzegłem tej produkcji żadnej magii .

Owszem co do uroku to się zgodzę - Często oceniamy przez jej pryzmat .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones