PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535513}

Powrót zła

Mother's Day
6,2 7 198
ocen
6,2 10 1 7198
Powrót zła
powrót do forum filmu Powrót zła

Ciężko oglądać ten film ze względu na irytującą do granic możliwości "mułowatość" bohaterów - nic
nie próbują zrobić, współpracują z bandytami jak przyjaciele, nic nie próbują robić,policjantowi nawet
żadnego znaku nie dali...nie mówiąc o tym, że jak został jeden synalek w domu z tą babą, to mogli
go ponadziewać na te bilardowe kije jak świnie, gdyby tylko współpracowali i mięli wolę.

ocenił(a) film na 3
NaWspak

taaa, dałbym nawet i 8 dla tego filmu gdyby nie to że zakładnicy w tym filmie nic nie robili i przez to tyle ich zginęło, strasznie to było irytujące, siedzieli jak dzieci w przedszkolu które słuchają sie opiekunki. Przecież było tyle możliwości i szans do wykorzystania. No bez jaj na początku filmu było tylko 2 chłopa wymachujący strzelba i rewolwerem, mamuśka nie miała z początku broni tylko szefowala, a imprezowiczów było chyba z 10. Nawet w tej scenie z sejfem jak go już postrzeliła ta blondyna uderzyła go czymś ten sie wywalil to zamiast go dobić to ta ucieka i dzwoni na policje. No bardzo mądre. A w domu nie raz mamuśka była na piętrze, chłop ze strzelbą został an dole i nie raz z kimś gadał i odwracał się tyłem do wszystkich reszta oczywiście siedziała na ziemi jak ciołki i nic nie robiła. Szkoda bo pomysł na film dobry.

ocenił(a) film na 5
NaWspak

ciężko oceniać ludzi w takiej sytuacji, zwłaszcza, jeśli boją się o życie swoje i czyjeś. i zwłaszcza, że cokolwiek robili, obracało się przeciwko nim.

ocenił(a) film na 5
NaWspak

Rozumiem, że ty wiesz co byś zrobił gdyby bandyci grozili nożem Twojemu bliskiemu.

Bardzo łatwo ocenic sytuację na internecie, pewnie w stanie przerażenia i szoku trudniej.

ocenił(a) film na 5
Piotrek4

Po prostu zachowanie wydało mi się mało wiarygodne, brałem pod uwagę całokształt - jakie mogli mieć nadzieje na przeżycie itd. Nie mówię, co ja bym zrobił.
Chodzi o to, że jak już były pierwsze ofiary to powinni się przynajmniej próbować zmobilizować, choćby z czystej rozpaczy.

ocenił(a) film na 6
NaWspak

To było akurat ok - większość ludzi tak właśnie się zachowuje. Swego czasu była głośna sprawa zbrodni na młodej dziewczynie, w pociągu. Była gwałcona, następnie wypchnięta w trakcie jazdy pełnego ludzi. Nie podjęła żadnej próby, by się ratować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones