PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690058}
7,2 31 558
ocen
7,2 10 1 31558
6,1 8
ocen krytyków
Powstanie Warszawskie
powrót do forum filmu Powstanie Warszawskie

Żeby nie te dialogi sztuczne

ocenił(a) film na 7
forever_wp_pl

Noooo :/

forever_wp_pl

dokładnie! żal... dokument i praca grafików prima sort, ale te dialogi z koziej d*py to dno i wodorosty.

ocenił(a) film na 8
forever_wp_pl

Bez dialogów byś nie wiedział co sie dzieje na nagraniu.

ocenił(a) film na 7
ufol_1

No tak oczywiście bo k***a jestem ślepy i nie widzę.

ocenił(a) film na 8
emil_emil

Ślepy nie wiem ale na pewno głupi

ocenił(a) film na 7
ufol_1

No na pewno Ty błyszczysz inteligencją na co dzień. Szczególnie jak komentarzy do filmów potrzebujesz bo bez nich nie wiesz co się na ekranie dzieję.

ocenił(a) film na 10
emil_emil

Na pewno bez komentarzy wiedziałbyś że PAST-a to PAST-a, Rodziewiczówna to Rodziewiczówna a Daniel (dowódca pułku BASZTA) to Daniel. Jeśli jesteś pasjonatem tego okresu to może tak ale większość widzów zdecydowanie nie.

ocenił(a) film na 8
ufol_1

Dialogi a i owszem potrzebne, ale niektóre komentarze w tych dialogach tragiczne. Film zrobiony wspaniale, co z tego, jak dialogi komediowe jakieś ? Mnie drażniły bardzo momentami. Po prostu niektóre teksty były wręcz nie na miejscu.

ocenił(a) film na 6
forever_wp_pl

Szczególnie te dialogi Karola i Witka to jakaś porażka. Psują cały efekt filmu.

ocenił(a) film na 5
Martinus12

Był taki moment, w którym pokazany był mężczyzna niosący coś pod pachami, nie jestem pewien czy to były naprawdę urwane ludzkie nogi czy co, ale jeśli tak, to komentarz Witka "na co panu te nogi?" był co najmniej kretyński...

Victor_

To były protezy nóg.

ocenił(a) film na 5
Jordan66

A już myślałem że ludzkie, dzięki za uspokojenie :D

ocenił(a) film na 8
Victor_

"A na gnatach se zupy nagotuje." :)

ocenił(a) film na 7
forever_wp_pl

Zrobili z tego komedię :/

ocenił(a) film na 7
forever_wp_pl

Dialogi słabe, ale głosy zwykłych ludzi całkiem dobrze dopasowane.

mateusz85mmk

Nie powiedziałabym. Głosy są tak czyste, jakby nie pochodziły z ludzkiej krtani, wypieszczone bez chrypy, zmęczenia, pozbawione jakichkolwiek cech indywidualnych,(pewnie specjalista by to lepiej nazwał, ale mam nadzieję, że wiadomo, o co chodzi). W filmach aktorzy mają naturalne głosy, inne niż tu. Tu głosy sprawiają wrażenie, jakby niczym w reklamie szeptały ponętnie zachęcając do kupna jakiegoś produktu. Trudno to znieść widząc, że głosy te niby pochodzą od wymęczonych wojną, umorusanych ludzi walczących o przetrwanie w nędzy i rozpaczy. Już zwykłe napisy komentujące czasami to, co pojawia się na ekranie, byłyby lepsze.
Graficy, spece od techniki wylali pewnie siódme poty, by jakość obrazu była jak najlepsza, a zajmujący się dialogami i dubbingiem "napracowali się" przeciw proporcjonalnie do tych pierwszych, dla zachowania równowagi. Przecież nie godzi się zrobić zbyt dobrego filmu- to groziłoby samozachwytem. A tak.... Polacy dostali następny powód do narzekań.
Na szczęście w moim telewizorze jest opcja wyłączenia dźwięku. Skorzystałam i każdemu polecam.

ocenił(a) film na 8
Reveuse

Zgadzam się w 100%
Wg mnie pomysł z dubbingiem był naprawdę w porządku, ciekawy. Tylko nie do końca udało się go sukcesywnie zrealizować
Te głosy zbyt wymuskane, zbyt mało zwykłe i zmęczone
Jedynie kilka zdań, które wykrzykiwały jakieś osoby w tle wydały mi się autentyczne
Irytujące było również to, że dźwięki z daleka słychać było tak samo jak te z bliska

forever_wp_pl

Ma się rozumieć, że czepiasz się Karola i Witka bo wiekszość z całej reszty dialogów to odczyty z ruchu warg więc dużego wyboru nie było.

forever_wp_pl

Pomysł z odtworzeniem tego co mówili ludzie w kadrze jeszcze mógł przejść. Usunięcie Karola i Witka z tła i tej dziwnej fabuły przyniósł by same korzyści dla filmu. Mogli go zrobić w stylu "Defilady" A. Fidyka. Po prostu dograne dźwięki tła, wybuchy, lub zwykła cisza i odtworzone dialogi tych co mówią w kadrze. Obraz sam by się obronił.

ocenił(a) film na 9
forever_wp_pl

Fakt.Niektóre z dialogów Witka i Karola są jakby sztuczne.Twórcy filmu odwalili kawał dobrej roboty.

ocenił(a) film na 9
lukSLOV

Dokładnie!

ocenił(a) film na 9
forever_wp_pl

Ale sam pomysł super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones