PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111542}

Poza zasięgiem

Out of Reach
4,6 6 203
oceny
4,6 10 1 6203
Poza zasięgiem
powrót do forum filmu Poza zasięgiem

!

ocenił(a) film na 5

Nie jest żle,ale rewelacyjnie również.Ładnie pokazana Warszawa.Pierwsza połowa z pomysłem,w drógiej go zabrakło,Najwiekszy minus to za mało "sztuczek" Seagal.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Stefek nawet powiedział na zdrowie i dziękuję bardzo:)
Polecam jeszcze Anioła Śmierci- tam też akcja dzieje się w Polsce

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Jesli będę miał mozliwość napewno zobaczę.Podobno "Anioł Śmierci" lepszy.Prawda to?;)

ocenił(a) film na 5
giovanni50

"Anioł Śmierci"?Nie znalazłem takiego filmu z Seagalem.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Reżyser Bob Misiorowski

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Ale w tym filmie nie gra Seagal.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

ale jest kręcony w Polsce

ocenił(a) film na 6
giovanni50

SS w buddyjskiej formie ("-Sprzedałeś się. Jesteś zwykłą dziwką. A co się dzieje z dziwkami? -CO?! -Zawsze dają d..." :-)

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Do obejrzenia tego filmu skłoniło mnie tylko to, że był kręcony w Polsce. Sensacja rewelacja żadna - jak na film z przed 9 lat to był bardzo biedny a nie które sceny wręcz nierealnie denne. Jedno, co mnie zdziwiło to to, że niby akcja dzieje się w Polsce, ale wszyscy pierwsze, co to po angielsku tak jak by to był nasz ojczysty język, przecież to takie naturalne, że wszystkie dzieci w domu dziecka mając do 14 lat rozmawiają płynnie po angielsku. :P

ocenił(a) film na 5
Joasia_7

Argument z j.angielskim jest beznadziejny,juz kilka osób na to sie złapało nie zastanawiajac sie ani chwili,przeciez to jest film anglojęzyczny.W tysiacach filmów akcja dzieje się w róznych krajach świata,ale jesli film jest np.anglojezyczny to logiczne,że twórcy tworza go w swoim języku,chyba,ze scenariusz "potrzebuje' narodowego języka w zaleznosci w jakim kraju dzieje sie akcja,bądz reżyser jest na tyle ambitny,ze bedzie sie trzymał języków narodowych.Nawet w 'Schindler's List' mówia po angielsku.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones