PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111542}

Poza zasięgiem

Out of Reach
4,6 6 203
oceny
4,6 10 1 6203
Poza zasięgiem
powrót do forum filmu Poza zasięgiem

Perełki w tym filmie

ocenił(a) film na 2

Absolutny numer 1 to wydobywanie kuli nożem i przypalanie jej w centrum Warszawy... Skuteczniejszy zabieg niż nasza służba zdrowia, bo krótko po tym dzielna policjantka była zupełnie sprawna.

Perełka numer dwa to Seagal dający pieniądze i samochód... policjantce... aby uciekła z Polski.

Perełka numer trzy to akcja w burdelu i dzielna policjantka... w butach na obcasie.

Perełka numer cztery to Seagal dający wstać i uciec mordery Weisa i jego kochanki.

ocenił(a) film na 2
drjak

5) Seagal wchodzi sobie jak nigdy nic do komisariatu policji, podchodzi do kolesia przy biurku co pracuje nad zdjęciem, pomaga mu wyostrzyć, bo ten nie umie! Tamten nie ma pretensji skąd się Seagal wziął, kim jest i dlaczego majstruje przy jego komputerze przy zdjęciu ofiary....

ocenił(a) film na 1
marr00

Perełka numer sześć - Jak dla mnie numer jeden tego filmu - wszyscy mówią po angielsku :D... w Polsce,nawet dzieci w sierocińcu:)

ocenił(a) film na 3
Mr.Zero

7) "Bardso dzsiekuja" w wykonaniu seagala;p

Mr.Zero

Co z tego że mówią po angielsku ? Film nie jest polski więc nic w tym dziwnego, a to że akcja toczy się u nas i gra w nim wielu polskich aktorów nic nie zmienia.
Mało jest filmów kręconych w krajach nie anglojęzycznych, w których mówi się po angielsku ?

ocenił(a) film na 3
Demolka25

ale mogli to jakoś rozdzielić, bo jakoś nie widzi mi się żeby Amerykanin nie znający polskiego rozmawiał np. z małym chłopcem po angielsku
2. Facet z Ameryki pisze listy z dziewczynką z sierocińca, skąd się znają?
3. Szyfr na talerzu...

ocenił(a) film na 2
Mr.Zero

8) Seagal jako super hiper marine szuka wszędzie ukrytych szyfrów, tym badziej na tacy z żarciem....

drjak

9) Walka na miecze. ;o
10) Seagal biegający po lesie i szukający rannych dzików, lisów, saren i tp.

RapaNui_

11) Seagal zabiera dzieci do Ameryki.
12) Po co Turas przetrzymywał kilka dziewczynek w ogoronym baraku w środku lasu?
13) Biała sala z dzwoniącymi telefonami i niczym więcej.
14) Policjantka zostawia Seagala samego przed komputerem policyjnym.
15) Jedyny płyn w Polsce to wódka.

ocenił(a) film na 8
tkod

16)Dom schadzek działający od średniowiecza

giovanni50

17) W retrospekcji na początku pokazują jak dzieci dostają a potem dzielą się polskimi wafelkami (przynajmniej wydaje mi się że to polskie wafelki)

crazy_race

Miałem to ściągnąć i obejrzeć, ale po Waszych uwagach, za które WIELKIE dzięki, na pewno nie popełnię tej głupoty:-) Tym razem dosłownie wbiliście film w glebę.

Jack_Holborn

A ja na odwrót - nie wytrzymam jak nie obejrzę tego zaginionego odcinka Monty Pythona! Walka na miecze? :))

ocenił(a) film na 8
crazy_race

18)Policja robi oględziny gdzie zamordowano dyrektorkę domu dziecka i nagle okazuje sie że każdy z zewnątrz może wejśc do budynku.
Czyzby nie bali się o zatarcie sladów??

ocenił(a) film na 5
giovanni50

19) Morze Bałtyckie w programie komputerowym policji podpisane jest RUSSIA

ocenił(a) film na 8
graba8503

20) Bandziory słabo chronią swój teren.Najpierw pozwalają by Stefek wszedł do Białej Sali a potem dziwia się że ktoś tu był i gwizdnął list
21)Turek blondas który mnie rozwala tak samo jak murzyn z serialu Alternatywy 4

ocenił(a) film na 8
giovanni50

22.Łóżka w domu dziecka.Może i są piętrowe ale nie przypominają tych z więzienia
Z tego co zauważyłem w Domach dziecka są drewniane i nie takie zgrzebne jak w filmie

giovanni50

W sprawie "samobójstwa" Barbary Blidy było tak samo. Czyli chyba takie mają standardy :D

ocenił(a) film na 5
andre_

Dla mnie perełką jest nazwanie domu dziecka "sierocińcem". Może w USA jest orphanage ale w Polsce nie. Ogólnie jakieś dziwne te realia - Polska jest Polską tylko z nazwy...

ocenił(a) film na 1
tkod

13 i 15, moi faworyci, też nad tym płakałam :D Wagner łykająca wódkę szklankami!! :D

...a może to po prostu jest satyra? :P

ocenił(a) film na 5
drjak

dziecko pije wódke i nawet nie ma kwaśnej miny xd

ocenił(a) film na 8
minek93

Pewnie małolat zaprawiony w bojach to co sie dziwisz

drjak

Zbieżność ludzi i sytuacji... Pedofil z "Symetrii" na pytanie, kto się zajmie chłopcem, uśmiechnął się zawadiacko, po czym złapał go za ramię i powiedział "Ja"... Czyżby był to aktor jednej roli, jednej postaci?

ocenił(a) film na 8
haroldmodrzew

23.Sekretne przejście które oglądał Seagal jest jakos mało sekretne

ocenił(a) film na 2
giovanni50

25. ocena filmu niektórych tu userów (8/10 ???)... ale super, że się udzielacie w wątku i wyśmiewacie film...

ocenił(a) film na 8
VanKert

Uwielbiam Seagala więc się nie czepiaj VanKert

ocenił(a) film na 2
giovanni50

też go kocham... ech... chyba za to, że aikido w jego wykonaniu jest (a raczej było) dobrze pokazane... krótko i treściwie... no ale niech patrzy kto jest reżyserem, bo zaciągało jakąś "chińszczyzną" z tego filmu... martwię się o niego ostatnio... :/

giovanni50

To że ty go uwielbisz to mamy się nie czepiać? Dobrze zrozumiałem? Bo jeśli dobrze to ty jesteś nienormalny.

ocenił(a) film na 8
chwilozof

OK przepraszam każdy ma swoje gusta

haroldmodrzew

Po nieobejrzeniu tego filmuuu do końca nasuwają mi się dwa słowa: terrible i straszny. A tak wogóle to mi przypomina modę na sukces.

Bobka policjantka decyduje się na ucieczkę a sprawę (poczatkowo) zostawia sigalowi. Potem załatwiają pistolety. Oueeee tell me more....

użytkownik usunięty
Dormant

24. Worek treningowy na schodach w politechnice warszawskiej... hahaha

użytkownik usunięty
drjak

Żubrówka jako najlepszy środek do znieczulenia podczas zabiegu.

ocenił(a) film na 2

25. W przybytku uciech, w pokoju azjatyckim jest zbroja Husarii.
26. W przybytku uciech nie ma żadnej ochrony, toteż każdy sobie wejść może i postrzelać.
27. Wyciaganie samej kuli, bez wyciagniecia resztek materiału.

vdm

Zbroja husarii plus tarcza wikińska :D
28. Generalnie cała fabuła to perełka. Np - handel kobietami, który w połowie filmu jako wątek kompletnie zostaje porzucony (wtf) - i ta mała Irena przetrzymywana przez blond bosa, ciągana wszędzie ze sobą (epicki bal dyplomatów) i nietknięta.

A w ogóle to czepiacie się. Nie mogłam się nadziwić patrząc na nasze wnętrza jak się wszystkie pałacowo prezentują!!!

ocenił(a) film na 2
sjelo

akurat to, że nietknięta to normalne przy droższym "towarze"!!!

VanKert

zdystansuj się, to pomaga :)

Żubrówka najlepsza
29.Po broń tylko do barmana:)
30."Kim Pan jest?" zonk
31.Seagal chudnie w scenach walki z tureckim blondynem...super

ocenił(a) film na 2
drjak

Perełka numer 32:
Miecz, którym posługuje się w finałowej walce Segal: jelec typowy dla broni dwuręczne, nie ma głowni, jak u katany, klinga z wyglądu przypomina szablęinnymi słowy jedno wielkie WTF?

ocenił(a) film na 3
Bacha85

Perełka 33:
po tym jak nożem wydłubał kulę cała trójka stała się nagle jedną wielką rodziną znającą się od wielu lat. I ten tekst chłopca jak Seagal kazał uciekać Agnieszce Wagner - jej nie przytulisz ?

ocenił(a) film na 2
drjak

Kocham te wszystkie perełki.
Ubaw jakich mało;)

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Taaa... ubaw po pachy :) bo dawno takiego kiczu nie widziałam...

ocenił(a) film na 2
biedroneczka1326

Zgadza się;)

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Chociaż jest się z czego pośmiać:) Od razu przypomina mi się drugi film ze Staśkiem kręcony w Polsce, gdzie rola polskich aktorów była ograniczona do dania się zabić Seagalowi.

ocenił(a) film na 5
pusiaczek666

który film? dawaj tytuł

ocenił(a) film na 3
coyens

"Cudzoziemiec" :)

ocenił(a) film na 5
drjak

Perełka 34
Policjantka pod wpłuwem staśka wyjedżdzają z kraju (chociaż póżniej jednak zostają:D)bo jak twierdzi stasiek w polsce nie są bezpieczni( zna policjantke moze z dzień a już jak kumple):D

ocenił(a) film na 7
drjak

Nie wiem czy mi się zdawało ale jedną z tych ladacznic z burdelu była znana jeszcze nie tak dawno polska pogodynka Omena Mensah (?) :-))

ocenił(a) film na 2
Don_C_72

Tak to ona. Ale sie załapała... PS: Mam z nią numer CKM :D

vdm

Perełka 35

Gdy policjantka zostawia Seagala samego przed komputerem policyjnym ten wyszukując dane oczywiście włamuje się do bazy danych i ma menu w języku angielskim :D

Perełka 36

Budżet filmu wyniósł 20 milionów dolarów... dla porównania budżet pierwszej części piły to 1,3 miliona dolarów :D

ocenił(a) film na 1
Docent_4_fw

ta drobna nadwyżka to gaża dla Stefana :D

ocenił(a) film na 5
ola_staszewska

To akurat smieszne nie jest bo z tego co mi wiadomo to od 2003 r. zgarnia ponad 97% budzetu filmów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones