PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 147
ocen
5,2 10 1 75147
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Naprawdę próbowałem oglądać, ale wytrzymałem do garbatej Paris Hilton i tańczących Persów. Próbowałem się zmusić do obejrzenia tego gówna drugi raz, ale po prostu nie mogłem. Wyłączyłem ze startu w tym samym momencie w którym skończyłem oglądać. Żenująco niski poziom "humoru" nastawiony na najniższe instynkty odbiorców. 1/10.

ocenił(a) film na 8
0600809730

na tym polega istota tego typu produkcji, oglądając należy częściowo wyłączyć pewne partie mózgu odpowiedzialne za nieco wyższe hierarchicznie procesy. jeśli ktoś nie umie, to widzi tylko żenadę i głupotę. prawda, film jest miejscami cienki jak barszcz i nietrafiony, ale w większości gagi są dobre i bardzo mocne. w dodatku dobre jest to że parodia dotyczy wydumanych do granic możliwości 300, mało treści dużo formy aż prosiło się o parodię ale taką po której zostają tylko trupy

ocenił(a) film na 1
uFGoogle

Rozumiem, że są filmy nastawione na to, żeby od czasu do czasu wyłączyć mózg (sam czasem oglądam takie filmy w wolnych chwilach od tych ambitniejszych), ale tutaj nie wytrzymałem. Humor jest poniżej wszelkiego poziomu. Już nawet Strasburger jest zabawniejszy.

użytkownik usunięty
uFGoogle

Zgadzam się z Tobą, szkopuł w tym, że film ma poważne pęknięcia rytmiczne. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
uFGoogle

1 daje, gdy film mnie drażni. To niewątpliwie jest jeden z najgorszych filmów w życiu. moja ocena 1,01

ocenił(a) film na 1
uFGoogle

"w większości gagi są dobre" - błagam... choć jeden przykład. Jeden choćby....

ocenił(a) film na 2
0600809730

Shit jakich mało - dałem dodatkowy punkt za spartan uzupełniających izotonikiem płyny :D

0600809730

szacun, twardy jesteś, że tyle wytrzymałeś. ja się bałam zbliżyć do tego na długość kija

użytkownik usunięty
0600809730

Naprawdę nie wiem, jak ta produkcja mogła zyskać taką średnią...martwi mnie to, że coraz częściej ludziom podobają się takie płytkie i obrzydliwe filmy.

ocenił(a) film na 3
0600809730

Też się dziwię. Nawet pierwsze filmy z serii Straszny film są śmieszniejsze i po prostu fabularnie ciekawsze. Nie mówiąc już o niektórych pastiszach z Leslim Nielsenem, Charlim Sheenem i Lloydem Bridgesem. Tutaj jest po prostu kupa w pełnym słowa znaczeniu. Jakiś czas temu oglądałem Norbita i też nie jest to jakaś wybitna komedia ale rechotałem się jak głupi. Ponadto jak leciał wczoraj na Pulsie razu się nie zaśmiałem, natomiast na TVP2 akurat leciał 4 wesela i pogrzeb i na pierwszej scenie z pierścionkami od razu się śmiałem na głos.

To po prostu naprawdę głupi film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones