PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495847}

Pozwól mi wejść

Let Me In
6,2 32 518
ocen
6,2 10 1 32518
6,4 5
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Czy ,,Ojciec"..

ocenił(a) film na 6

...to był ten jej wcześniejszy przyjaciel ze zdjęć, które znajduje Owen, kiedy przychodzi do jej mieszkania, tylko dorósł i zrobił się trochę jej niewolnikiem do zdobywania jej obiadów?

ocenił(a) film na 8
kingaaaaa

Wszystko na to wskazuje, ale wg autora książki, a zarazem scenarzysty szwedzkiego oryginału, Eli i Oskar/ Abby i Owen, spędzili resztę wieczności razem...

ocenił(a) film na 7
kingaaaaa

Dobra uwaga. Powinno wnieść się poprawkę dla roli. Z Ojciec na Opiekun. Tym bardziej że w filmie młoda sama mówi że to nie jej stary

użytkownik usunięty
kingaaaaa

Według książki - NIE. "Ojciec" był tak na prawdę nauczycielem, którego Eli poznała, gdy miał ok. 45 lat. Nauczyciel trochę za bardzo "lubił" dzieci, zwłaszcza chłopców, co Eli postanowiła cynicznie wykorzystać. I tak na marginesie, to w zasadzie nie była Eli, tylko Elias. Chłopiec, tyle że wykastrowany w obrzydliwym rytuale 220 lat wcześniej przez sadystycznego wampira. Stąd też w obu filmach Eli / Abby wyraźnie kilka razy mówi, że nie jest dziewczynką.

ocenił(a) film na 6

Biedne dziecko. Jakby przemiana w wampira nie była wystarczającą traumą...

ocenił(a) film na 7
kingaaaaa

Nie jest powiedziane wprost, ale - cytuję ciekawostkę - "fotografia Abby i młodego chłopaka przedstawia Richarda Jenkinsa w wieku dwunastu lat", więc zapewne odpowiedź brzmi "tak".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones